Zrecenzované: 3. októbra 2015

Hotel Dessole Lippia ponúka kvalitné služby, výbornú stravu, páčila sa mi krásna upravovaná zeleň, čistota na izbe, animačný tím...nemám žiadne námietky.
Hotel je postavený v tichom, pokojnom prostredí cca 200 m od mora, cca 3-4 km od gréckej dedinky Afandou, kam sa dá dostať vláčikom spred hotela.
Cestovali sme v septembri, mala som trocha obavy aké bude počasie, ale bolo slnečno a horúco každý deň.

• Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) v páre
10  Poďakujte používateľovi dankas681.
Zrecenzované: 14. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 12. júla 2018 cez mobilné zariadenie