Recenzované: 27. júna 2019

V rezorte sme boli nadmieru spokojní, všetko nové, čisté - stále upratovali či už priestory hotela, alebo okolie. Strava výborná, žiadne žalúdočné problémy a to sme jedli a pili všetko. Na pláži a pri bazénoch Vás neustále obsluhuje čašník, pivo a iné nápoje dostanete v nádobe s ľadom a hlavne v skle, žiadne plastové poháre. Miestami bol čiastočný odliv, ale dalo sa plávať a šnorchlovať, z móla stále.. Jediné mínus je, že v okolí nič nie je, ale keby sme chceli rušný večerný život išli by sme do Hurghady. Vrelo odporúčam.

Dátum pobytu: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi Marcela H.
Recenzované: 5. júna 2019

Veľmi pekný a nový rezort sme navštívili v máji 2019 a musím povedať, že som bol spokojný. O turistov sa starajú. Všade je čisto. Voda v bazénoch príjemná na schladenie v horúčavách. Bohatý výber jedla a pitia. Chýbali nám možno nejaké lokálne drinky, inak Egyptské pivo výborné. Večerný program bol zaujímavý. Odporúčam ísť pozrieť aj mimo rezort na zaujímavé výlety. Aj keď bol rezort 100% obsadený, nikde sa nečakalo a vždy boli voľné lehátka. Určite odporúčam.

Dátum pobytu: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi MatejS174.
Recenzované: 29. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Odporúčam tento hotel naozaj zodpovedá 5 hviezdičkovemu. Izby čisté každý deň upratane. Strava výborná. Hlavne musím vyzdvihnúť zábavu v tomto hotely, animačný tím, ktorý sa nezastaví od rána do neskorého večera. Palec hore pre animatorky KRISTÍNKU a YULIU. Ďakujeme dievčatá, budete nám chýbať

Dátum pobytu: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi Extraordinary698137.
Recenzované: 7. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Skvela dovolenka, výborný relax, všetko bolo super, hlavne animátorka Kristínka-milá, priateľská, akčná... Jedlo skvelé, slabší výber zákuskov, ale to vôbec nevadilo. Všade je čisto, čašníci ochotní, izby priestranné. Všetkým odporúčam, rada sa sem vrátim.

Dátum pobytu: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi DajaB3.
Recenzované: 25. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Skvely ochotny personal, ktery Vas nenecha si donest ani rucniky na lehatko, nepreberny vyber uzasneho jidla, krasne more plne zivota...a bezkonkurencne nejlepsi cena za zimni dovolenou u more v petihvezdickovem hotelu.. Urcite se brzy vratime

Dátum pobytu: január 2019
2  Poďakujte používateľovi Šárka K.