Recenzované: 17. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

12 dni cez slov. CK
Hotel už niečo zažil, no ale celkom ok. Všade čisto, milá obsluha. Hotel je len pre dospelých 18+ čo bolo aj poznať. Kľud a pokoj. Jedlá sa občas opakovali. Slabý internet. Pokrytie na izbe vôbec.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi mapolak.
Recenzované: 24. septembra 2017

Hotel je pre dospelých, takže ak si chcete oddýchnuť je to veľmi dobré miesto na relax, kľud a oddych. Bez otravných animátorov prebieha v kľude ranné cvičenie, poobedný aquagym, plážová boccia či volejbal. Každý večer je od 21:00 pripravený program, my sme zažili naživo napr. kubánsku skupinu alebo vystúpenie africkej akrobatickej skupiny.
Neviem, či je to tak počas celej sezóny, ale v 3. sept.týždni sme nezažili, že by niekto skoro ráno utekal na pláž, či k bazénu a "obsadzoval" si lehátka. Aj na obed sme našli voľné. Personál = veľké plus, ochotní, usmievaví, behali a starali sa o nás počas celého dňa. Klientela počas nášho pobytu bola zväčša ruská a nemecká (vo vyššom veku), menej česká a slovenská, francúzska, turecká.
Veľký výber jedla, je stále z čoho vyberať.
Vstup do mora nie je pozvoľný, ale po pár metroch ste už v hlbšej vode alebo sa dá ísť cez mólo. Výhodou sú topánky do vody, lebo pláž je síce piesková ale vstup do mora je už s oválnymi kamienkami, čo je miestami ťažké na vchádzanie/vychádzanie.
Odporúčam, ak si chcete naozaj oddýchnúť, sledovať more a na nič nemyslieť.

Dátum pobytu: september 2017
6  Poďakujte používateľovi andreab1002017.
Recenzované: 9. júna 2016

Skvelý hotel s výborným vybavením. Široký výber jedla a nápojov. Krásny bazén a pláž. V blízkosti sa nachádzajú malé obchodíky, kde nájdete oblečenie, čaje, koreniny a tradičné suveníry. Pláž je skôr vhodná pre väčšie deti, už pri vstupe do mora je voda hlbšia a teda nie je pozvoľný. K dispozícii sú lehátka a slamenné slnečníky a mólo odkial si užijete pekný výhľad na západ slnka.

Dátum pobytu: jún 2016
6  Poďakujte používateľovi Jana S.
Recenzované: 17. júna 2019

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia crmmuazzeztepe, CRM Representative v zariadení TUI SENSIMAR Belek Resort & Spa.Zodpovedané: 18. júna 2019

Recenzované: 17. júna 2019

Dátum pobytu: jún 2019