Výlet

Buracona vylet

Recenzované: 1. augusta 2015
2015Atlantik
Martin, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 079)

Recenzované: 12. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Keď svieti slnko, tak je super. Ak nie tak smola. Inak dobrá káva. Odporúčam si ju dať. Presso stojí 1,50€, nealko tiež. Takze je to v pohode. Jedlo sme nemali

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi Miro22222.
Recenzované: 1. augusta 2015

V ramci vyletu mikrobusom s klimatizaciou sme sa aj tu zastavili v spravnom čase,nafotili sme si svetelny ukaz v jaskyni 20m hlbokej,krasne,cele pobrežie je tvorene lavou,je čierne a voda smarakdova,nestihli sme sa okupať.

Dátum zážitku: júl 2015
Poďakujte používateľovi 2015Atlantik.
Zrecenzované: dnes cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: september 2019
Zrecenzované: pred 3 dňami cez mobilné zariadenie