Slana voda ako v mrtvom mori

Recenzované: 31. augusta 2017
PeterV5482
Mrtve more v sopečnom kratery

Recenzované: 1. augusta 2015
2015Atlantik
Martin, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (1 610)

Recenzované: 31. augusta 2017

uzasny zazitok, teplucka voda v krateri slana ako v mrtvom mori vas krasne nadnasa, nechate sa unasat a relaxujete... navyste ked si uvedomite, ze ste v krateri vyhasnutej sopky, to znasobuje zazitok

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi PeterV5482.
Recenzované: 1. augusta 2015

Neopakovateĺny zažitok,tunelom vstupujete do kratera,solna baňa z 1805r.,mali sme možnost kupat sa,plavať sa neda,nefunguje gravitacia,slana voda dviha v momente a môžete byť aj 100 kg :-)),mali sme dostatok času,super zažitok, sľuboval nam sprievodca,že omladneme tak o 30 rokov a nič,ale pokožka je hebučka.Je tam možnosť osprchovat sa za 1€,prezliekaren,občerstvenie a kupili sme si kuchynsku soľ len za 1€/kg,voňava kupeľova bola za 8€/pol kg a bylinkova za 5€/250g.

Dátum zážitku: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi 2015Atlantik.