Výborná dovolenka v luxusnom hoteli s prvotriednymi službami. Izby veľmi čisté, bohatý výber jedla, milá obsluha.
Boli sme partia mladých ľudí, ktorých zabávali animátori Love Carpe Diem, Sebastian, Aleksandra, Jerry, Aleksandra ďakujeme veľmi pekne za bohatý program po celé dni. Taktiež milej a krásnej obsluhe Ana, Ivana, Josipa ktoré sa postarali o náš smäd a miešali super drinky. Odporúčam každému tento hotel, určite sa ešte vrátime.

Dátum pobytu: september 2019
1  Poďakujte používateľovi slavoSs.

Parádna dovolenka. Super hotel. Boli sme tu partia mladých ľudí a o zábavu bolo postarané aj vďaka animatorom:
Love Carpe Diem, Sebastian, Aleksandra, Jerry, Aleksander, ktorý sa nám stále venovali. Taktiež parádne jedlo a nesmiem zabudnúť spomenuť aj krásne dievčatá za barom: Ivana, Ana, Josipa. :) takže ďakujeme a odporúčame.

Dátum pobytu: september 2019
1  Poďakujte používateľovi vrskam.
Recenzované: 13. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Vynikajúci hotel, jedlo bolo úžasné a pestré, izby upratané a čisté, perfektné wellness. Strávili sme jeden týždeň s rodinou. Ďakujeme Admira, Jerry, Vedrana a Lukáš za tak krásne strávený čas s vami. Zábavné aktivity pri bazéne a aj deti sa zabavili na aktivitách.

Poďakujte používateľovi Martin K.
Recenzované: 5. septembra 2016

Hotel pekný, čistý. Personál veľmi príjemný. Pláž krásna a čistá lehátka za poplatok inak pri bazene zdarma.Jedine čo je zlé je vela schodov k pláži asi 140,takže moc neodporučam starším ľudom a rodinkám s malymi deťmi. My sme boli s polročnym miminkom a mali sme čo robiť.Ak nebudete spokojny s izbou, tak ak budu mať volnu izbu, tak ju v pohode vymenia. Inak byvaju animacie aj cez den aj večer. Strava výborná, rozmanitá, švedske stoly, výborné dezerty. Inak vždy talianska kuchyna pizza a cestoviny okrem inych jedal. Veľa ovocia a zeleniny.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi danushtek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia krvaricp, Manager v zariadení SENTIDO Bluesun Berulia.Zodpovedané: 3. októbra 2016

Dear danushtek,

thank you for writing us such a positive review and awarding us with the high rate. We are glad to see you were satisfied with our food, restaurant and of course, our helpful staff. Speaking of staff, we are grateful for this special mention, reviews like yours make us feel even more proud of them. We would love to host you again, thank you for giving us your trust.

Sincerely, Zeljka Zidar, Hotel Manager

Recenzované: 3. septembra 2015

Veľmi dobrý hotel, priamo na pláži, ochotní a priateľskí personál, rozmanitá ponuka raňajok a večerí, pekné posedenie nad plážou s výhľadom na more. Každý večer koncert alebo vystúpenie. Izby vkusne zariadené, každý deň upratané. Parkovanie priamo pred hotelom.

Dátum pobytu: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi Janulka223.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia krvaricp, Manager v zariadení SENTIDO Bluesun Berulia.Zodpovedané: 4. septembra 2015

Drahá Janulka223,
ďakujem za Vašu recenziu a pozitívne komentáre. Tiež nás teší aj zistenie, že ste s našimi zamestnancami, jedlom a izbami boli spokojný. Z takých komentárov, ako tie Vaše, máme úprimnú radosť, pretože nás podnecujú naďalej s odvahou robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme mohli našim hosťom poskytnúť len to najlepšie z dovolenky v Chorvátsku.
Sme radi, že ste z Vašej dovolenky mali ozajstný pôžitok a je nám cťou, že sa tak stalo čiastočne aj našou zásluhou. Tešíme sa na Váš opätovný príchod.
So srdečným pozdravom, Željka Zidar
Riaditeľ hotela