Recenzované: 16. decembra 2017

Kúsok od Mikulova smerom na Valtice sa nachádza v peknom prírodnom prostredí starý mlyn Sedlec, dnes zrekonštruovaný objekt, kde nájdete veľmi peknú reštauráciu aj ubytovanie. Hneď pri mylne je jazero, kde sa môžete venovať rybolovu. Reštaurácia ponúka českú - moravskú kuchyňu, jedlá sú veľmi chutné, domácke, bohaté porcie. V čase našej návštevy ponúkali zabíjačkové jedlá. naozaj veľmi chutné, dokonca ste si mohli kúpiť a vziať domov klobásky, jaternice, oškvarky - produkty domácej zakáľačky.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi jozefBA.
Recenzované: 28. septembra 2016

Už pri prvej návšteve v septembri sme boli spokojnýs kvalitou jedla a obsluhy, tak sme sa po dvoch týždňoch vrátili a opäť bolo všetko super. Jedlo je fakt vynikajúce, zvlášť rebierka a ako dezert čokoládový mousse so zmrzlinou. Obsluhoval nás pán Tomáš, zrejme skúsený čašník /meno bolo uvedené na účtenke/, perfektný prístup, aj si nás pamätal od minulej návštevy.
Rozhodne doporučujem...

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi Ivo K.
Recenzované: 7. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Pochutili sme si na jedle aj vinku, ubytko skromnejsie ale ciste a utulne... Lokalita tiez krasna a prijemna, pri rybniku, na skok do Mikulova, ale aj Lednic, Valtic a pod. Pri dlhodobejsom pobyte vsak dost jednotvarne ranajky :-)

Dátum pobytu: apríl 2016
Poďakujte používateľovi Lenka B.
Recenzované: 3. októbra 2015 cez mobilné zariadenie

humus hnus indickej. obsluha opila. na muj dotaz jaky vyvar maji se mi dostalo odpovedi ''normalni,, po druhem dotazu z jakeho masa tento normalni vyvar je jsem zjistila ze z hoveziho. opak byl pravdou. vyvar byl kureci, bez chuti, velmi mastny. sulanky s makem mrazene. obsluha nedonesla pribory. dostali jsme je v momente kdyz uz bylo jidlo studene. sem uz nikdy vice. jestli si vazite svych penez neopakujte mou chybu ...

Dátum pobytu: október 2015
5  Poďakujte používateľovi R2481PCmarcb.
Recenzované: 13. novembra 2018

Dátum pobytu: november 2018