Recenzované: 6. novembra 2019

Hotel Slameny dom je situovany v blizkosti kosic-mala ida na okraji v tichej ulicke.Ma pekne protredie okolo hotela ,upravena zahrada,bezproblemove parkovanie.
Wellnes je mensie bez bazena,ale su tam sauny a 2 virivky.
Top na tomto hoteli je kuchyna!
Vsetky jedla co som vyskusala boli perfektne....kuchar by si zaslúžil nie 4 ale 5*
Vzdy ked pojdem okolo tak sa tam urcite zastavim na vinikajuci obed alebo veceru.

Dátum pobytu: október 2019
Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi lenka4119.
Recenzované: 15. septembra 2018

Exteriér vonkajšej reštaurácie priam vyšperkovaný, prívetivý, útulný, na slovenské pomery až luxusný. Kuchyňa vynikajúca, personál slušný, profesionálny. Blízke parkovanie, prítomnosť hlavnej cesty neruší, blízkosť Košíc aj okolia.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi LLC71.
Recenzované: 15. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel je velmi pekny, vidno, ze do neho isli eurofondy.
Terasa s grilom je vynikajuca, rovnako ako jedlo, ktore serviruju. Kuchar sa pri nasej objednavke jemne pomylil, dostali sme ale bez vyzvania dezert, a aj osobne ospravedlnenie. To sa casto nevidi.
Minus 1 bod je za drobnosti.
Recepcia asi najpomalsia, aku som kedy videl.
Maser vyborny, ale miestnost na masaz nie je vhodna, chyba vzduch.
Wellness je fajn, ale chyba telefon, aby si si objednal pitie.
Na mojej izbe nebol minibar, co nesplna standard 4*.
Mali sme stastie, ze nebolo moc teplo, kedze na izbach nie je klimatizacia.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi raduzd2017.
Recenzované: 10. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Stravili sme tu väčšia skupina (cca 15) predĺženy víkend. Napriek tomu, že sme si ubytovanie odladovali už dva mesiace vopred sa vyskytli lôžka, ktoré “neboli k dispozícii” keď sme na miesto prišli z veľmi nejasných skutočnosti. Okrem toho, asi 3 týždne pred pobytom nám od zariadenia prišiel email, že sa im zmenili ceny. Samozrejme k vyššiemu o cca 10 percent! Čo sme už mali robiť pre 15 ľudí 3 týždne vopred? Súhlasili sme. Keď sme robili check out, obe recepčné dumali, ako nám spraviť účet. Keď to vydumali, cena za ubytovanie na úcte bola vyššia ako v deň chceckoutu na bookingu dokonca vyššia ako nám uviedli v emaili!!! Keďže sme sa odkazovali na obe lacnejšie ceny toho istého ubytovania, slečny len pokrutili ramenami, že keď by sme sa dohodli nejako s vedúcim, tak by sa to dalo “vybaviť” lacnejšie. Takze “vybaviť” asi myslela, že nám vedúci zlacni na úroveň bookingu alebo e-mailu? I keď vedúceho sme si nakoniec dali zavolat, povedal, že bohužiaľ, tie ceny sú za izby ešte z predošlého mesiaca a na bookingu sú iné ceny, ale my dostávame akurát ceny tieto, keďže sme si ich objednali pred 2 mesiacmi. Uchádza Vám v tom logika?! Aj nám! Nakoniec nám izby recepčné povymieňali tak (napr miesto comfort účtovala štandard), aby sme mali pocit aspoň nejakého zadosťučinenia zľavy. A do tohto pofidérneho zariadenia s pofidérnym personálom a cenotvorbou nikomu ísť neodporúčam.

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi Quest671881.
Recenzované: 2. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vrátila som sa po roku a veľmi veľa sa v hotely zmenilo. Zmenilo sa vedenie hotela a tým sa zmenilo veľmi veľa veci. Všetci zamestnanci su veľký profesionálny, veľmi sympaticky a pozorný. Cítila som sa ako doma.
Keď sa chcete dobre najesť, navštívte aj reštauráciu hotela kde podávajú úžasne a kvalitne jedlo a nápoje.
S pozdravom
Stanislava

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Stanislava1801.