Recenzované: 10. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Stravili sme tu väčšia skupina (cca 15) predĺženy víkend. Napriek tomu, že sme si ubytovanie odladovali už dva mesiace vopred sa vyskytli lôžka, ktoré “neboli k dispozícii” keď sme na miesto prišli z veľmi nejasných skutočnosti. Okrem toho, asi 3 týždne pred pobytom nám od zariadenia prišiel email, že sa im zmenili ceny. Samozrejme k vyššiemu o cca 10 percent! Čo sme už mali robiť pre 15 ľudí 3 týždne vopred? Súhlasili sme. Keď sme robili check out, obe recepčné dumali, ako nám spraviť účet. Keď to vydumali, cena za ubytovanie na úcte bola vyššia ako v deň chceckoutu na bookingu dokonca vyššia ako nám uviedli v emaili!!! Keďže sme sa odkazovali na obe lacnejšie ceny toho istého ubytovania, slečny len pokrutili ramenami, že keď by sme sa dohodli nejako s vedúcim, tak by sa to dalo “vybaviť” lacnejšie. Takze “vybaviť” asi myslela, že nám vedúci zlacni na úroveň bookingu alebo e-mailu? I keď vedúceho sme si nakoniec dali zavolat, povedal, že bohužiaľ, tie ceny sú za izby ešte z predošlého mesiaca a na bookingu sú iné ceny, ale my dostávame akurát ceny tieto, keďže sme si ich objednali pred 2 mesiacmi. Uchádza Vám v tom logika?! Aj nám! Nakoniec nám izby recepčné povymieňali tak (napr miesto comfort účtovala štandard), aby sme mali pocit aspoň nejakého zadosťučinenia zľavy. A do tohto pofidérneho zariadenia s pofidérnym personálom a cenotvorbou nikomu ísť neodporúčam.

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi Quest671881.
Recenzované: 2. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vrátila som sa po roku a veľmi veľa sa v hotely zmenilo. Zmenilo sa vedenie hotela a tým sa zmenilo veľmi veľa veci. Všetci zamestnanci su veľký profesionálny, veľmi sympaticky a pozorný. Cítila som sa ako doma.
Keď sa chcete dobre najesť, navštívte aj reštauráciu hotela kde podávajú úžasne a kvalitne jedlo a nápoje.
S pozdravom
Stanislava

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Stanislava1801.
Recenzované: 17. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie uspokojivé, postele a čistota OK. Sprchovací kút by si zaslúžil rekonštrukciu presklenej steny a obkladu prahu aby ste neostali zatvorení v sprche. Recepcia profi prístup. Raňajky priemer. Interiér zaujímavý a exteriér prekvapujúci architektonickým stvárnením. Vlastné parkovisko. Nočná hudba a zábava svadobčanov sa dala v rámci tolerancie vydržať.

Dátum pobytu: november 2016
1  Poďakujte používateľovi branok513.
Recenzované: 8. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Mali sme štvordňový pobyt vrátane svadobnej hostiny. Prístup personálu čašníkov celkom dobrý, ale prístup vedenia hotela na zaplakanie. Zaúčtuju Vám aj to čo ste nekonzumovali, obzvlášť na svadobnej hostine.

Dátum pobytu: november 2016
6  Poďakujte používateľovi Stanislava1801.
Recenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi pekne prerobeny hotel, s uzasnym wellnessom, no na neochotnom personali so zlym menezovanim musia este popracovat.... Kazi to cely dojem inak velmi pekneho hotela. Jedlo ok az na ranajky formou balicka, ktoreho obsah nebol stravitelny...

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi 130michaellar.