Recenzované: 8. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Mali sme štvordňový pobyt vrátane svadobnej hostiny. Prístup personálu čašníkov celkom dobrý, ale prístup vedenia hotela na zaplakanie. Zaúčtuju Vám aj to čo ste nekonzumovali, obzvlášť na svadobnej hostine.

Dátum pobytu: november 2016
6  Poďakujte používateľovi Stanislava1801.
Recenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi pekne prerobeny hotel, s uzasnym wellnessom, no na neochotnom personali so zlym menezovanim musia este popracovat.... Kazi to cely dojem inak velmi pekneho hotela. Jedlo ok az na ranajky formou balicka, ktoreho obsah nebol stravitelny...

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi 130michaellar.
Recenzované: 20. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Pekny hotel, ale na zlom mieste, na okoli nic nie je, v celej dedine nenajdete bankomat. Pekne a velke izby, nasa izba ale bez balkona. Ziadna klimatizacia,v noci bol pocut hluk a hudba zo svadby. Neochotny personal. Po 7 hodinach cesty sme sa ubytovali a chceli sa najest, ale odmietli nas obsluzit, pretože maju svadbu. Dali nam cislo na donasku hnusnej pizze. Neponukli nam ani ziadne taniere a pribory. Objednali sme si aspon vodu, ktoru ani po hodine nepriniesli. Zle zmenezovane. 1 zamestnanec by mal byť k dispozicii pre hostí, ktori tu nie su na svadbe. Majitel zrejme setri na zamestnancoch. Viac krat by som sa tu neubytovala.

Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi Hana Č.
Recenzované: 9. augusta 2016

Ubytoval som sa v tomto Penzione počas služobnej cesty z 3-4.2.2016. Izba luxusná čista. Personál veľmi milý a príjemný. Raňajky boli v cene ubytovania formou švédskych stolov. Strava výborná. Lokalita tichá a kľudná. Bol som maximálne spokojný. Vrelo odporúčam

Dátum pobytu: február 2016
Poďakujte používateľovi MichalD685.