Recenzované: 19. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Aj napriek top akcii na Slovensku, 1. sv. prijímaniu, ktoré neobišlo ani tento hotel, bolo nám umožnené naobedovať sa. Príjemný personál a prostredie, výborné jedlo. Môžem len odporúčať. Určite sa tu ešte zastavíme.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi ALMI00.
Recenzované: 1. septembra 2018

boli sme na návšteve v oblasti Vrbov, ubytovanie bolo bez akejkoľvek závady primerané ponuke aj cene, personál aj prostredie výborné. Kuchyňa výborná, raňajky boli pestré, vhodné pre všetky kategórie stravníkov. parkovanie bez problémov a v cene. Čistota veľmi dobrá. Ďakujeme

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi annicka17.
Recenzované: 15. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Musíme povedať, že keď sme prvýkrát tuto reštauráciu navštívili tak sme sa o nej rozprávali ešte týždeň. Naozaj zážitok a teraz tu chodíme pravidelne skvele jedlo skvelý personál skvele prostredie. Ďakujeme veľmi pekne

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi michaela_stupakova.
Recenzované: 1. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Neobvykle skvelé miesto!!!! Ochotná, priateľská obsluha, chutné jedlo a veľmi príjemné prostredie. Priaznivé ceny. Kvalita jedla veľmi dobrá. Všade čistota. Dostatočne široký výber jedál. Detské menu. Vrele odporúčam.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi EvaT2610.
Recenzované: 23. mája 2018

Hotel je prekvapivý vo všetkých smeroch a vždy len dobre. Krásny hotel, dobré parkovanie pod kamerami z oboch strán hotela, len na zadné parkovisko Vás musia navigovať. Krásne izby. Treba si overiť, ak ste fajčiar, či máte balkón. Na ňom je príjemné sedenie s krásnym výhľadom. Izby veľmi pekne zariadené, kompletná kozmetika, fén, uteráky a čistučké sprchovacie kúty. Všade je vidno, že na materiáloch nešetrili. Posteľ je pohodlná so skvelým tvrdým matracom. Zážitok je strava. Určite sa priamo na mieste stravujte. Jedlá chuťou a úpravou prevyšujú ich cenu. Obzvlášť odporúčam tatarák... Personál, čistota, okolie - všetko na jednotku. Odporúčam aj náročnejším klientom. Určite sa sem vrátim.

Tip na izbu: všetky izby nemajú balkón, pýtajte sa naň. Izby smerom do záhrady sú tichšie.
Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi Ivanas17.