Recenzované: 15. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Musíme povedať, že keď sme prvýkrát tuto reštauráciu navštívili tak sme sa o nej rozprávali ešte týždeň. Naozaj zážitok a teraz tu chodíme pravidelne skvele jedlo skvelý personál skvele prostredie. Ďakujeme veľmi pekne

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi michaela_stupakova.
Recenzované: 1. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Neobvykle skvelé miesto!!!! Ochotná, priateľská obsluha, chutné jedlo a veľmi príjemné prostredie. Priaznivé ceny. Kvalita jedla veľmi dobrá. Všade čistota. Dostatočne široký výber jedál. Detské menu. Vrele odporúčam.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi EvaT2610.
Recenzované: 23. mája 2018

Hotel je prekvapivý vo všetkých smeroch a vždy len dobre. Krásny hotel, dobré parkovanie pod kamerami z oboch strán hotela, len na zadné parkovisko Vás musia navigovať. Krásne izby. Treba si overiť, ak ste fajčiar, či máte balkón. Na ňom je príjemné sedenie s krásnym výhľadom. Izby veľmi pekne zariadené, kompletná kozmetika, fén, uteráky a čistučké sprchovacie kúty. Všade je vidno, že na materiáloch nešetrili. Posteľ je pohodlná so skvelým tvrdým matracom. Zážitok je strava. Určite sa priamo na mieste stravujte. Jedlá chuťou a úpravou prevyšujú ich cenu. Obzvlášť odporúčam tatarák... Personál, čistota, okolie - všetko na jednotku. Odporúčam aj náročnejším klientom. Určite sa sem vrátim.

Tip na izbu: všetky izby nemajú balkón, pýtajte sa naň. Izby smerom do záhrady sú tichšie.
Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi Ivanas17.
Recenzované: 13. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes nasa prva navsteva. Restauracia bola v nedelu skoro plna. Obsluha dosla k stolu cca. po 5 minutach. Jedlo po 20 min. Objednane Spaghetti Pesto Genovese chutili a porcne prevysovali cenu! Stolovanie vkusne az na ruzove osvetlenie stropu. Nabuduce radi vyskusame letnu terasu. Obsluha bola mila a vludna, pytala sa, ci nam chutilo, no dalsi zaujem o udrzanie si hosta tam nebol. Mozno by sme si dali aj kavu a dezert, keby nas svojim usmevom navnadili :-) Uvidime, pri dalsej navsteve, co znamena, ze sme boli spokojni.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi RastislavKezmarok.
Recenzované: 8. augusta 2017

Veľmy milý personal, krásne moderne čisté izby s kompletnym vybavenim , bezproblemove pripojenie na wifi, chutne jedlo,posedenie na terase, parkovanie vo dvore zdarma, alebo rovno pod oknom, kupalisko par min. peso , 100% spokojnost urcite sa tam este vratime. Maja

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi mlukacova.