“Velka skoda..”

Kastieľ Kubínyi Reštaurácia Amalia
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Vyšnom Kubíne

Navstivili sme Kastiel Kubinyi v polovici augusta, konkretne to bol piatok, ale bolo zavrete. Pritom sme vikend predtym telefonovali a uistili nas, ze bude otvorene ako zvycajne. Ked sme prisli, brana bola zavreta a ked sme skusali zavolat, nik nedvihal, vonku na terase ale sedeli dvaja ludia, nerozumiem, ako maju zavrete potom, prislo nam to zvlastne. Napokon sme skusili opat, kedze sme boli na Orave a skusili sme opat na dalsi tyzden. Tentokrat sme sa uz asi lepsie 'trafili' do otavarcich hodin. Uz predtym sa ku nam dostali zmatujuce nazory na obsluhu, ale bolo nam povedane ze jedlo je vyborne. Co sa ukazalo ako pravdive. Casnik bol arogantny a nemal zaujem sa nam venovat, asi preto ze len dvaja z nas si objednali vino, aj to ine, ako to, co nam sam ponukol. Neskor sme ho videli, ked sme odchadzali, ako fajci s kucharom z boku pri restauracii, co je teda absolutne nechutne, to by sa nemalo stavat uz ani v tretotriednej krcme. K samotnemu jedlu, ktore sme si objednali- trvalo velmi dlhu dobu, kym sme ho dostali po objednani si a mali sme pocit ze bolo aj dost nad cenu, aspon podla toho co sme jedli. Hlavne jedla neboli dostatocne teple, co naozaj pokazilo celkovy zazitok. Chodime dvakrat rocne na navstevu ku rodine do Lestin a Kastiel nam prisiel ako vyborna alternativa ku ostatnym restauraciam v DK a hlavne sme mali pocit, ze ma co ponuknut. Ale opak je pravdou a maju teda este dost prace pred sebou, aby to tak bolo. skoda.

Poďakujte používateľovi jurcikova61.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KastielKubinyi, Front Office Manager v zariadení Kastieľ Kubínyi Reštaurácia Amalia.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

V prvom rade sa ospravedlňujeme za nedorozumenie, ktoré nastalo s otváracími hodinami. Informáciu o zavretej reštaurácii a súkromnom podujatí sme pravdepodobne v nedostatočnej miere komunikovali smerom k verejnosti prostredníctvom sociálnych sietí a oznamom na vstupnej bráne.
Veľmi nás mrzí, že pri Vašej návšteve náš servis nesplnil Vaše očakávania. Boli by sme veľmi radi, keby ste sa snami priamo spojili a zaslali e-mail na manager@kastielkubinyi.sk, aby sme sa dohodli na náprave a dúfame, že nám dáte ďalšiu príležitosť Vás opäť privítať.

S pozdravom,

Tím Kaštieľa Kubínyi

Zrecenzované: 12. septembra 2019

V utorok 10. 9. 2019 som navštívila Reštauráciu Amália vo Vyšnom Kubíne aj spolu so svojou nevestou. Mali sme chuť na niečo dobré a bolo nám vyhovené. Prvý dojem z reštaurácie je famózny, vstúpite do histórie a stačí len málo a máte predstavu, že ste v inom storočí. Privítal nás obsluhujúci pracovník, ktorý bol veľmi úslužný a úctivý. Poradil nám s výberom menu a tiež nám o každom jedle povedal. Objednali sme si pstruha, ktorý bol vylovený v neďalekých rybníkoch. Na predjedlo nám doniesol domáci chlieb, ktorý pečú vlastný. Tiež s oblohou na ňom nám obsluhujúci oboznámil. Boli sme milo prekvapený, keď s donáškou hlavného jedla s obsluhujúcim prišiel aj kuchár, ktorý varil a pripravoval obec a vysvetlil nám, čo všetko na tanieri máme. Bolo to milé a zatiaľ som sa s tým nestretla. Jedlo bolo výborné, káva, ktorú sme si dali za obedom bolo tiež káva a nie vody. Boli sme veľmi spokojné a určite sa s priateľmi a rodinou tam vrátime. Tiež prostredie je krásne, čisté a udržiavané. Pre zákazníkov je kryté parkovanie a tak sme boli milo prekvapené.

Poďakujte používateľovi JaroslavaK31.
Zrecenzované: 29. augusta 2019

Restauraciu sme navstivili s manzelom vcera a odniesli sme si ohromny zazitok. Menu je kompaktne-4 predjedla, 5 hlavnych jedal a 2 dezerty, ale hlavny casnik nam vsetko krasne vysvetlil tak, ze sme mali chut vsetko aj vyskusat. Jedlo pride naservirovat a okomentovat sa pan sefkuchar a je to skutocne zazitok. Polievka z prepalenych zemiakov bola neuveritelna a zlaty kliniec bolo citronove creme brulee a skoricova zmrzlina. Urcite sa este vratime a prideme sa aj ubytovat. Takisto musim vyzdvihnut personal na ktorom vidno, ze im praca robi radost a snazia sa hostovi splnit kazde zelanie.

Poďakujte používateľovi lenkaxn.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KastielKubinyi, Manažér recepcie v zariadení Kastieľ Kubínyi Reštaurácia Amalia.Zodpovedané: 31. augusta 2019

Dobrý večer,

ďakujeme za Váš názor. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás páčilo a budeme sa tešiť na Vašu opätovnú návštevu.

S pozdravom,

Tím Kaštieľa Kubínyi

Zrecenzované: 12. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Navštívil som Reštauráciu už tretí krát v priebehu roka. Dnes mi chutilo najlepšie. Musím ocenit atmosféru a kvalitu jedla.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Jozefmeciar.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia KastielKubinyi, Tím Kubínyi v zariadení Kastieľ Kubínyi Reštaurácia Amalia.Zodpovedané: 13. júna 2019

Ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie a tešíme sa na Vašu opätovnú návštevu.

Kolektív Kaštieľa Kubínyi.

Zrecenzované: 3. mája 2019

V reštaurácii Amalia sme boli s manželkou na večeru prvý krát, na odporúčanie našich známych. Príjemné prostredie zrekonštruovaného kaštieľa s parkom.

Vybrali sme si jedlo z menu na 18. týždeň aj zo špeciálneho menu. Ponuka sa pravidelné mení, nie je zbytočne široká čo vidím ako veľké pozitívum reštaurácie.

Predjedlá boli skutočne výborné, doslova v nás vyvolali záujem o to čo príde ďalej. Musím vyzdvihnúť jahňacie stehno s rozmarínovo-zemiakovým pyré, bolo to jedno z najlepších jedál v mojom živote. Manželka zvolila pečené kuriace prsia s pyré a peprovou omáčkou, vkusne dozdobené zeleninou, taktiež jej veľmi chutilo. Dezert sme ledva zvládli ale bol to skutočne zlatý klinček, teplý čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou, bol úžasný. Je vidieť že šéfkuchár má vzťah k svojmu povolaniu a baví ho to.
Personál bol veľmi milý, ústretový, každý chod mal krátke predstavenie. Celkovo bol v reštaurácii pokoj, pokľudná tichšia atmosféra, ideálna pre romantické večere, alebo milovníkov súkromia pri jedle.
Ako sme sa dozvedeli od personálu, v komplexe pribudne aj wellness pre ubytovaných hostí, čo je opäť pozitívom.
Reštaurácia má snáď len jediné mínus a to je užšia otváracia doba (momentálne streda-sobota, teda 4 dni v týždni od 15:00 do 22.00).

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Jakub963.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kastieľ Kubínyi Reštaurácia Amalia, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj

Dolný Kubín, Žilinský kraj

Navštívili ste Kastieľ Kubínyi Reštaurácia Amalia? Podeľte sa o svoje zážitky!