Recenzované: 17. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Už niekoľkokrát sme navštívili tento hotel. S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Izby sú čisté a vkusne zariadené so všetkým, čo potrebujete na príjemný pobyt. Polpenzia, ktorú sme mali v cene pobytu, bola tiež bez chyby. Ponuka jedál je pestrá, chutná. Welness je tiež na jednotku. Personál je milý, ústretový a vždy ochotný. Za nás veľké ďakujeme za príjemný víkend.

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi MartaS8642.
Recenzované: 31. januára 2019

3 Dnovy pobyt sme sa rozhodli zakupit cez zlavovy portal a pretoze hotel Aquatermal mal vynikajuce recenzie nemai sme ziadne obavy. Pri prichode strucna, jasna a vystizna instruktaz zo strany recepcie. Izba a specialne poziadavky ktore sme na hotel mali boli vsetky splnene. Izba priestranna, cista, na 3 hviezdickovy hotel vkusne zariadena so vsetkym potrebnym po ruke. Hotelova restauracia ktoru sme prvy krat navstivili v case obedov bola vkusne zariadena, personal velmi mily, usluzny a skutocne s uprimnym usmevom na tvari, obsluhovala nas slecna Vanesa, palec hore. Hotelovy wellness a bazeny boli v case nasej navstevy vzdy ciste a bez vytky. Pozor si vsak treba davat na smyklavu podlahu okolo bazena ktora iste nema protismykovy rating, avsak personal non stop zotiera vodu a upozornuje ze sa smyka. Stravovanie formou polpenzie bolo vynikajuce a predcilo nase ocakavania. Pestry vyber, poctiva kuchyna a dobra kvalita jedal ako pri ranajkach tak aj na veceri. Detsky kutik na druhom poschodi tiez naramne potersil nasu ratolest kedze je skvele vybaveny. Na niektorych miestach v hoteli uz vidno kde sa poznacil zub casu (napriklad podlaha vo vytahu) a takmer ziadny signal wi fi na druhom poschodi ale sarm a ochota ludi a kvalita sluzieb z daleka vyvazuju tieto drobne nedostatky.

Tip na izbu: Izby na prvom poschodi ked potrebujete pristup na siet kvoli praci
Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi Last_gentleman.
Recenzované: 29. novembra 2018

Aj ked v jeseni ale stalo to zato iste sa este vratime, hotel na jednotku, ubytovanie na jednotku, strava polpenzia ale velmi dobra a chutna klobuk dole pred kucharom alebo kucharkou, presonal niet co vytknut ochota a presne vysvetnenie na hoc aku otazku co sa tyka sluzieb, pekne vecerne kupanie v bazene, virivke oddychova zona, savny, masaze ozaj na velmi dobrej urovni isto budem odporucat a este raz DAKUJEME.

Dátum pobytu: november 2018
1  Poďakujte používateľovi Marcel-Janka.
Recenzované: 17. augusta 2018

Nádherný týždeň v príjemnom prostredí, všetko "po ruke", chutná strava, veľmi milý personál, animátori priateľskí s množstvom nápadov, slovenský oddych na 1. Radi sa tam vrátime.
Uvítali by sme možnosť večerného vyžitia (napr. bowling).

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi JanaD1110.
Recenzované: 26. júla 2018

Nádherný, špičkový welnes,, čašník,jedlo ,ubytovanie,všetko super,,žiadne vyhrady, večerné kúpanie ,saunovanie,úplný umelecký zážitok,,okolie pekne upravené,izby čistucke,,krásne zariadenie,jedlo vynikajuce

Dátum pobytu: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi VieraC16.