Recenzované: 17. augusta 2018

Nádherný týždeň v príjemnom prostredí, všetko "po ruke", chutná strava, veľmi milý personál, animátori priateľskí s množstvom nápadov, slovenský oddych na 1. Radi sa tam vrátime.
Uvítali by sme možnosť večerného vyžitia (napr. bowling).

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi JanaD1110.
Recenzované: 26. júla 2018

Nádherný, špičkový welnes,, čašník,jedlo ,ubytovanie,všetko super,,žiadne vyhrady, večerné kúpanie ,saunovanie,úplný umelecký zážitok,,okolie pekne upravené,izby čistucke,,krásne zariadenie,jedlo vynikajuce

Dátum pobytu: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi VieraC16.
Recenzované: 1. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Maximálna spokojnosť.Personál bol milí vo všetkom nam vyšiel v ústrety,wellness služby a bazény výborné reštaurácia na vysokej úrovni aj obsluha.S deťmi veľmi odporúčam.Neni čo vytknúť.Určite sa vrátime 100%

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi _sonne0702.
Recenzované: 26. apríla 2018

Pri príchode sa nás recepčná opýtala, či sme už u nich boli a vraj dúfa, že prídeme opäť. Neprídeme. Ako špeciálnu pozornosť nám vybrala snáď najhoršiu izbu v celom hoteli (možno preto, že sme si izbu objednali viac ako 2 mesiace vopred a na chek-in sme prišli hneď o 14-tej hodine). Izba na prvom poschodí s výhľadom do dvora a na susednú krčmu. To sme ešte netušili, že zároveň nad vetraním kuchyne a zrejme aj akýmsi fajčiarskym kútikom. V noci sme nemohli spať, lebo bolo teplo, a nemohli sme vetrať, lebo pachy z kuchyne sa miešali s pachmi fajčenia. Vyhnite sa izbe 110.
Wellness je na slovenské pomery slušné a dokonca sauny i vírivky fungujú. Najpozitívnejším zážitkom je dobrá kuchyňa. Personál hotela pôsobí amatérsky. Občas snaživý, občas nie. Manažment ich zabudol mnohému naučiť. Napríklad pozdraviť sa hosťom. Keď sme si chceli v lobby bare objednať fľašu šumivého vína, personál nikde. Požiadali sme preto recepčného. Ten poučil manželku, že šampanské je drahé a je len z oblasti Champagne. Avšak neponúkol nám ani šampanské, ani šumivé či perlivé víno.

Tip na izbu: Odporúčam vyhnúť sa izbe 110 a celkovo izbám s párnym číslom, ktoré sú orientované do dvora.
Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi Iwanko.
Recenzované: 7. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Wellness hotel ma krásny relaxačný bazen a saunovy svet s neobmedzeným využivanim počas pobytu. Personál na milý a ochotný. Reštaurácia užasná. Pekné čiste izby. Tiche prostredie idealne na oddych a relax. Wifi a parkovanie v cene.

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi Vacationer665262.