Najnižšie ceny vášho pobytu
64 USD
View deal
Bezplatné zrušenie do 23. 04. 21
Agoda.com
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 7. februára 2019

V penzióne sme strávili víkend počas svadby. Personál bol veľmi ochotný a ústretový. Penzión nám vyhovel s neskorším odhlásením (dospávanie po svadbe) a tak isto s raňajkami. Výber bol super - parky, praženica, šunka, saláma, syr, kava, čaj, pečivo, lekvár, jogurty.....proste z každého rošku trošku.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi Dzana85.
Recenzované: 25. mája 2018

Ďakujem V-Penziónu za super čas, ktorý som mohla počas firemného školenia stráviť pod jeho strechou. Keďže penzión pravidelne navštevujem, nemohla som si nevšimnúť pozitívne zmeny, odkedy sa zmenil prevádzkovateľ. Zrazu je tam krásne čistučko, útulne a teplučko. Personál je milý a prívetivý. Strava sa tiež výrazne zlepšila a porcie narástli. Nový nábytok a doplnky v izbách ešte zvýraznili zmenu k lepšiemu. Krásne kované postele a výborné ortopedické matrace každému ponúkajú výborný spánok.

Tip na izbu: Izbu som si vyberala podľa tvrdosti matraca
Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi GitaPestra.