Priceline
Booking.com
Agoda.com
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 25. mája 2018

Ďakujem V-Penziónu za super čas, ktorý som mohla počas firemného školenia stráviť pod jeho strechou. Keďže penzión pravidelne navštevujem, nemohla som si nevšimnúť pozitívne zmeny, odkedy sa zmenil prevádzkovateľ. Zrazu je tam krásne čistučko, útulne a teplučko. Personál je milý a prívetivý. Strava sa tiež výrazne zlepšila a porcie narástli. Nový nábytok a doplnky v izbách ešte zvýraznili zmenu k lepšiemu. Krásne kované postele a výborné ortopedické matrace každému ponúkajú výborný spánok.

Tip na izbu: Izbu som si vyberala podľa tvrdosti matraca
Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi GitaPestra.