“Vyborni ako vzdy”
Recenzia Koliba Pacho

Koliba Pacho
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Veľkej Čause
Kuchyňa: Východoeurópske

Vzdy, ked mam cestu okolo, sa zastavim. Doteraz bolo jedlo vzdy vyborne pripravene a chutne. Nemam co vytknut, pochvalovali si vsetci clenovia zajazdu.

Poďakujte používateľovi PepePicko.

Zrecenzované: 21. augusta 2019

Pacho je istota! Chodíme sem na halušky a iné tradičné jedlá, ktoré nezvykneme variť doma, a vždy sa dobre najeme! Môžeme odporučiť.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Eschi E.
Zrecenzované: 27. júla 2019

Od 21.7.2019 travime dovolenku v tomto ubytovacom zariadeni na 8 dni. Prve prekvapenie bolo ked pri prichode nam bolo odovzdane, ze kedze sme na chatke zuzka nahlasene a zaplatene 4 osoby 1 izba kde su 2 lozka je zamknuta, aby sme nerozhadzali a nepouzili dalsie postele. Pred prichodom nikto nezistoval ci mame zaujem o jednolozkovu postel, alebo manzelsku. Prii prichode na chatku sme zistili, ze manzelska postel je pri vchodovych dverach ako sucast "spolocenskej miestnosti" oddelena zavesom. Toto predsa nie je plnohodnotna izba. V "spolocenskej miestnosti je gauc pre 3 dospele osoby a v chate 6 lozok, zvysni ludia maju asi sediet na zemi. K dispozicii je mala chladnicka, ktora neposkytuje dostatok priestoru pre ubytovanych. K dispozicii ma kazda osoba 1 uterak na cely pobyt a 1 rolku toaletneho papiera, kazdy den sme boli pytat dalsiu. V priestoroch su premnozene muchy, riesenie ziadne. Pozicali nam biolit v restauracii a odporucali nam nevetrat. Co je nevyhnutne. Na webe je uverejnene, ze je k dispozicii kotlina na gulas, na to odpovedali, ze bola, ale asi by sme sa mali spytat v restauracii. Ked sme mali zaujem opekat, doniesli nam 2 palice, aby nejake zostali aj v campovej caati a z recepcie nas informovali, ze drevo nachystaju. Opekanie sme sa rozhodli odlozit a ked priaiel ten cas, tak nam na recepcii povedali, ze si mozeme kupit balik dreva za 4 eura, co by sme potrebovali min. 5 balikov. Non sense. Jedine, co stoji za vyskusanie je restauracia.

Tuto dovolenku prezijeme, ale uz sa nikdy nevratime. Velka skoda, krasny areal, priroda, skvela restauracia, blizkost Bojnic. K dispozicii je bazen za cenu 2 eur dospeli a 1 eur dieta, ihrisko pre deti s nafukovacimi hradmi. Vela cestujeme po slovensku aj zahranici a nikdy sme sa s takym pristupom nestretli.

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi sahulecka.
Zrecenzované: 27. júla 2019

Jednoducho super. Obsluha veľmi milá, jedlo chutné, ubytovanie skvelé... deti sa majú kde pohrať

Poďakujte používateľovi JaroKollar.
Zrecenzované: 11. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce bryndzové halušky . Určite sa tam ešte zastavíme ked budeme mať tade cestu

Poďakujte používateľovi Mancika.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Pacho, si pozreli aj

Opatovce nad Nitrou, Trenčiansky kraj

Prievidza, Trenčiansky kraj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Koliba Pacho? Podeľte sa o svoje zážitky!