Recenzované: 2. septembra 2019

Dostali sme s manželkou wellness víkend ako svadobný dar. Tak sme si rezervovali termín a dorazili sme. Prvá vec prístupová cesta = poľná cesta z makadamu a štrku. Boli sme ubytovaní v penzióne na 1. Poschodí izba “luxusná” pripadalo mi to akoby každý kus nábytku bol z iného hotela za odvoz. Ružová tapeta na bočných stenách a nad posteľou obrovské kvety na tapeta ktorá sa odlepuje...Takze za štýl vysoké hodnotenie určite nie. Tým pádom aj nálada zotrvávať na izbe bola nulová. Od 17-19 večera o 18 keď sme na ňu došli som si mohol vybrať z ryže, zemiakov, halušiek a varenej zeleniny, nič iné na vyber nebolo a ochota čašníkov niečo doložiť bola nulová. To iste raňajky 8-10 a o 9:00 zbytky maximálne na porciu pre dieťa.
Večer sme chceli ísť ochutnať pivo z miestneho pivovaru prvé čo nás zarazilo keď sme došli na terasu boli špinavé lepkave stoly neutrete zopár dni. Pri otázke ci majú všetky ponúkané druhý piva zaznela odpoved áno, pri objednávaní sme však ostali nemilo prekvapení že z asi 10 druhov mali 4 a 1 bolo nepitne. Chcelo by to viac investovať do dobrého personálu. S čím sme boli milo prekvapení bol wellness a to hradný wellness a príjemný bol aj pivný kúpeľ a soľná jaskyňa. Takze 2hviezdicky penziónu za tu cenu trosku prehnane by som povedal.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Marcel B.
Recenzované: 11. augusta 2019

S rodinou sme sa rozhodli pre wellness na prednej hore. Dost slabe bazeny za 8€ na osobu (aj studenti). V restauracii sme cakali presne 58 minut na palacinky, na ktore sme sa asi 3 krat priebezne spytali, ci na nich nahodou nezabudli. Otravena kucharka ich s povzdychom dala na stol po hodine.Ziadne pardon ani prepacte od nikoho nezaznelo. Po vypytani nam "aspon" nezauctovali radler.

Poďakujte používateľovi zuzanafir.
Recenzované: 31. júla 2019

Na prednu horu sme sa vybrali znova po 2 rokoch ,stravit den vo wellnes a dat si dobru veceru,bohuzial bolo to velke skamanie...
-bazeny a sauny boli preplnene ludmi a hlavne kriciacimi detmi takze o oddychu sa nedalo ani hovorit
-Voda vo virivkach studena
Vecera na pivarni 0 bodov ,za cca 10 min od objednania nam priniesli jedlo co sa mi zdalo dost rychlo,porcie boli sice dost velke ale jedlo nemalo ziadnu chut,horsie ako v skolskej jedalni...
Kuchynu urcite neodporucam a na wellnes by mohli popracovat.

1  Poďakujte používateľovi lenka4119.
Recenzované: 14. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Za mna velka spokojnost. Ubytovzne sme boli v chalupkach - tie su krasne,ciste a velmi utulne co sa tyka wellnessu tak tam je problem len ta satna..je malinka,vsetci spolu ..☹ale zase bolo vsade cistucko. Personal by sa mohol viac usmievat - myslim vo wellnese ,kus som mala pocit ze im lezieme na nervy . Co sa tyka ostatneho personalu su perfektni Mali sme polpenziu,na vyber bolo zo vsetkeho, velmi chutnd to bolo ,stale dokladali za mna uplne TOP ( hlavne tvarohove pirohy a rezance s makom )
Prostredie na Murani..waaaau . Krasna ,panenska priroda.
Ja osobne velmi odporucam

Poďakujte používateľovi tatianad38.
Recenzované: 11. júla 2019

Zhrnul by som to tak že pre náročnejších hostí to samozrejme môže byť aj na 2 hviezdičky ale ako obyčajný občan SR by som povedal že je tu všetko čo potrebujete za prijateľnú cenu. Super wellness , 6 sáun + veľmi dobrá kuchyňa a taktiež prijateľné ubytovanie

1  Poďakujte používateľovi MATUS321.