Recenzované: 29. decembra 2017

Navštívili sme hradný welness na tri hodiny, už na začiatku vznikol problém s neakceptovaním kupónu, ktorý bol v tom čase na základe podmienok uvedených v kupóne platný, no pán na recepcii sa rozhodol, že kupóny nebude akceptovať, lebo má plný welness a nehodí sa mu to. Personál v bare nestíha obsluhu v bare a súčasne predávanie lístkov a mnohé iné činnosti. Rovnako nebolo možné platiť stravnými lístkami platnými v roku 2017.

Tip na izbu: jednoznačne izby s výhľadom na ihrisko
Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Lesana C.
Recenzované: 29. augusta 2017

Uzasne miesto na aktivny oddych s kamaratmi. Bolo nas tam 6 motorkarov, klukate cesty v okoli si nevieme vynachvalit. Ubytovanie sme mali v starsej casti ale vobec to neprekazalo. Personal velmi ustretovy, ci uz recepcia, restauracia, pivaren alebo welness. Jedlo velmi dobre za rozumne ceny, takisto aj ich domace pivo. Na welness nam uz ostalo malo casu ale aj tak sme si uzili sauny. Bohate ranajky.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi RudyDabel.
Recenzované: 25. augusta 2017

Vstup do hotelovej časti penziónu Vás odradí a podaktorí budete mať nutkanie odísť. V zariadení by mohli popracovať na čistote. Izbu nemôžem hodnotiť ako čistú a upratanú. Mali sme špinavé návliečky, prach a špina v skrinkách. Na radiátoroch bolo veľa prachu. Záchodová doska odtrhnutá. Posteľnú bielizeň nám okamžite po upozornení vymenili. Bola to vo veľká škoda, pretože inak sme boli milo prekvapení. Personál bol ústretový, jedlo bolo chutné. Na inak vynikajúcom wellnesse sú už trochu vidieť známky opotrebenia.

Tento rok spravádzkovali malý pivovar a s pivárňou. Prostredie príjemné. Vo výbere piva sme si našli také čo nám chutilo. Sú však podľa mňa drahé na danú lokalitu a kategóriu. (ca 4 EUR/L pokiaľ si chcete zobrať domov)

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi IgorTT.
Recenzované: 14. septembra 2016

Bývali sme bokom v Kolibe. Izba bolá pekná, ale pár veci musím vytknúť. Keď sme vošli do izby, bol smrad. Neviem odkiaľ. Uteráky nám ani raz nevymenili. Prach utretý , len,aby to nejako vyzeralo. Príroda bola super. Bolo krásne.Cesta tam bola hrozná, samé výmole. Wellness bol super, až na masáže, doslova tie dotyčné panie nás hladkali. To nebola masáž. Strava bolá dobrá, ale za také malé porcie veľa pýtať? No neviem. Personál bol milý, ústretový. Musím vyzdvihnúť obsluhu u baru. Boli super. Tak isto chválim recepčnú a dvoch pánov dole vo wellnesse. Všetko vysvetlili, poradili. Mali by ste niekoho zamestnať aj do barového wellnessu,lebo toho majú naozaj veľa. Proste tam tá posila chýba.

Dátum pobytu: jún 2016
4  Poďakujte používateľovi BereniceS208.
Recenzované: 11. júla 2016

Na penzione sme spolu s rodinou stravili predlzeny vikend. Vsetkym sa nam pacilo. Je situovany v nadhernej prirode, je tam krasny wellness, vela saun aj viriviek. Strava nam tiaz vyhovovala. A personal je ustretovy a mily. Vrele odporucam aj pre rodiny s detmi.

Dátum pobytu: jún 2016
3  Poďakujte používateľovi mariana233.