Recenzované: 14. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Predlzeny vikend straveny v tychto apartmanoch bol uzasny. Apartmany su ciste,ucelne zariadené,nové.je tu kuchynka spojena s obyvackou,sprchovaci kut s WC,chobucka a spalen. Sk si objednate polpenziu,chodite na stravu do penzionu Predna hora,co je hned pred ubytovacimi apartmanmi. Personal mily,sikovny,dokonca kym jedna pani cakala s dietatkom pri stole,kym si jej manzel naberie jedlo,casnicka sa jej opytala co by su dala a priniesla jej to...naozaj super pristup. Stravu sme mali formou polpenzie,ranajky aj vecere boli formou bufetovych stolov. Raňajky do 10.00: chlebik vo vajicku,pecena klobasa,natierky asi 5 druhov,zapecena sunka s vajickom,parky,vianocka,croisanty,sladke satocky,makovnik,dzem,nutela,uhorka,paradajka,paprika,vajicko natvrdo,rozky,zemle,chlieb
Večere do 20.00: knedla,zemiaky,ryza,ryzovy nakyp,sefedin,pecene kuracie stehna,hovadzina na leci( neuveritelne makkucka), kompoty,zeleninove salaty 3 druhy,zelenina na pare( brokolica,karfiol,hrasok,mrkva)
Wellness: mali sme ho zahrnuty v cene,obsahoval vodny,vitalny svet a hradny wellness. Vsetko ci pisu na internete je pravda,sauny, virivky ,bazen.. ..

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Martina P.