Recenzované: 8. augusta 2019

zacnem tym pozitivnym- hotel je krasny, na tichom mieste, okolita priroda je uzasna, personal ochotny, mily, napomocny. mali sme polpenziu, ranajky formou bufetu, pestre, na veceru vyber z troch jedal, varia chutne. napoje sa platia. taka klasika.

toho negativneho nie je vela, ale predsa to stoji za zmienku. wellness absolutne neodporucam, maly bazenik a mini vírivka, ktora je nonstop obsadena 4 rocnymi detmi, sem tam sa najde aj dieta v plienke, co mna absolutne odradilo. saunu zapinaju az o 17:00, teda ak tam idete kvoli wellnessu, budete sklamaní.

hotel je na krasnom tichom mieste, avsak o samotnom hoteli sa neda povedat ze je vhodny na oddych, pretoze je to tzv. family hotel. milion deti, ktoré dupu, skacu, kricia, a rodicom je jedno ci v rannych alebo nocnych hodinach....
aj napriek tomu sme mali krasny zazitok, hotel je ozaj pekny a cisty.
co mi nevyhovovalo boli neskore ranajky, az od 8:00, a vecera len do 20:00.

Poďakujte používateľovi Martin K.
Recenzované: 22. septembra 2018

Prostredie nádherné,personál príjemne ochotný,strava kvalitná chutná a veľké/pre nás až veľmi/porcie,wellness pekný a čistý....všetko bolo pre nás tak ako sme si predstavovali. Odporučam pre všetkých.

Tip na izbu: Apartmány.
Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi 651starkey651.
Recenzované: 29. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Tiché prostredie, hotel upravený, izby čisté, WC, kúpeľňa vinikajuce.
Jedlo: no, raňajky sa opakujú, uvítal by som pestrejší výber nie stále to isté dokola. Mohli by doplniť koláče, croissanty atď. Určite by som navrhol viacej druhov salám a syrov.
Večera : Makové šúlance to ako určite nie, obalené v maku a veeelmi málo masla.
Bryndzové pirohy.... No tak tieto dva polotovary to nie.
Ostatné jedla na večeru priemer.
Wellnes ok v pohode.
Personál, palec hore nadmieru spokojnosť.
Takže celkový dojem dobrý, až na to jedlo.
Ale nešiel som tam jesť ale relaxovať.
Veľa možností v okolí na výlety.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi PETERM10308.
Recenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Pozitiva...
krasne prostredie, cucoriedky par metrov od hotela
mily personal
teplota vody v bazene
cena
male detske porcie

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi SITNOsk.
Recenzované: 17. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie nádherné, služby na úrovni, personál ochotný. Pobyt v krásnom, tichom prostredí. Izby čisté s pekným výhľadom. Pre nenáročných klientov úplne dostačujúce. Jediné, pre mňa najväčšie, negatívum je prístupová cesta ku hotelu - terén, do vysokého kopca, blato, bez asfaltu, skôr pre terénne vozidlá, pre mňa jednoducho najväčší otras, totálne znechutenie hneď pri vstupe.

Dátum pobytu: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi MatejH97.