Recenzované: 22. septembra 2018

Prostredie nádherné,personál príjemne ochotný,strava kvalitná chutná a veľké/pre nás až veľmi/porcie,wellness pekný a čistý....všetko bolo pre nás tak ako sme si predstavovali. Odporučam pre všetkých.

Tip na izbu: Apartmány.
Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi 651starkey651.
Recenzované: 29. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Tiché prostredie, hotel upravený, izby čisté, WC, kúpeľňa vinikajuce.
Jedlo: no, raňajky sa opakujú, uvítal by som pestrejší výber nie stále to isté dokola. Mohli by doplniť koláče, croissanty atď. Určite by som navrhol viacej druhov salám a syrov.
Večera : Makové šúlance to ako určite nie, obalené v maku a veeelmi málo masla.
Bryndzové pirohy.... No tak tieto dva polotovary to nie.
Ostatné jedla na večeru priemer.
Wellnes ok v pohode.
Personál, palec hore nadmieru spokojnosť.
Takže celkový dojem dobrý, až na to jedlo.
Ale nešiel som tam jesť ale relaxovať.
Veľa možností v okolí na výlety.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi PETERM10308.
Recenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Pozitiva...
krasne prostredie, cucoriedky par metrov od hotela
mily personal
teplota vody v bazene
cena
male detske porcie

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi SITNOsk.
Recenzované: 17. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie nádherné, služby na úrovni, personál ochotný. Pobyt v krásnom, tichom prostredí. Izby čisté s pekným výhľadom. Pre nenáročných klientov úplne dostačujúce. Jediné, pre mňa najväčšie, negatívum je prístupová cesta ku hotelu - terén, do vysokého kopca, blato, bez asfaltu, skôr pre terénne vozidlá, pre mňa jednoducho najväčší otras, totálne znechutenie hneď pri vstupe.

Dátum pobytu: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi MatejH97.
Recenzované: 30. októbra 2017

Hotel Kristína sme navštívili s priateľom v máji 2017.Hotel sa nachádza v naozaj krásnom prostredí, takže tí čo obľubujete dlhšie prechádzky,túry a celkovo prírodu si prídete na svoje. Personál bol veľmi milí,izby pekne upravené.Čo sa týka stravy, mohli sme si vybrať z dvoch jedál.
Welness- výrivka,bazén,sauna-za mňa dosť slabé.
Inak by som nemala tomuto Hotelu čo vytknúť, dosť záleží od ľudí na čo sú naučení...Ak hľadáte niečo "nóbl" a špeciálne tak by som Vám tento hotel neodporúčala ale ak ste viac za pohodu v krásnom prostredí, tak tento hotel je určite pre Vás.

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi Meron77.