Recenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Pozitiva...
krasne prostredie, cucoriedky par metrov od hotela
mily personal
teplota vody v bazene
cena
male detske porcie

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi SITNOsk.
Recenzované: 17. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie nádherné, služby na úrovni, personál ochotný. Pobyt v krásnom, tichom prostredí. Izby čisté s pekným výhľadom. Pre nenáročných klientov úplne dostačujúce. Jediné, pre mňa najväčšie, negatívum je prístupová cesta ku hotelu - terén, do vysokého kopca, blato, bez asfaltu, skôr pre terénne vozidlá, pre mňa jednoducho najväčší otras, totálne znechutenie hneď pri vstupe.

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi MatejH97.
Recenzované: 30. októbra 2017

Hotel Kristína sme navštívili s priateľom v máji 2017.Hotel sa nachádza v naozaj krásnom prostredí, takže tí čo obľubujete dlhšie prechádzky,túry a celkovo prírodu si prídete na svoje. Personál bol veľmi milí,izby pekne upravené.Čo sa týka stravy, mohli sme si vybrať z dvoch jedál.
Welness- výrivka,bazén,sauna-za mňa dosť slabé.
Inak by som nemala tomuto Hotelu čo vytknúť, dosť záleží od ľudí na čo sú naučení...Ak hľadáte niečo "nóbl" a špeciálne tak by som Vám tento hotel neodporúčala ale ak ste viac za pohodu v krásnom prostredí, tak tento hotel je určite pre Vás.

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi Meron77.
Recenzované: 6. septembra 2017

Hotel ma uzasnu polohu priamo pod svahom a velky priestor s atrakciami pre deti.
Apartman bol velkorysy s peknou kupelnou, Wellness prijemne potesi vzdy. Trochu studensia voda v bazene nebola ani velkou prekazkou na vysantenie s protiprudom.
Jedlo chutne a rychlo pripravene za dobru cenu. Najvacsou devizou okrem inych moznosti je velmi prijemny a mily personal.
V okoli je vela moznosti ako sa zabavit, my sme skusili aj turistiku v blizkom okoli hotela a vylety po regione.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi JessyHassan.
Recenzované: 21. decembra 2016

Posledný víkend sme strávili v hoteli Kristína a bolo to neskutočné! Všetci boli naozaj milí, nápomocní, usmievaví. Izby čisté so všetkým čo sme potrebovali. Jedlo nám chutilo, wellness bol skvelý, lyžovačka bola perfektná. A príroda bola nádherná! Pobyt v hoteli Kristína môžeme len doporučiť.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi 4daniel_.