Recenzované: 30. októbra 2017

Hotel Kristína sme navštívili s priateľom v máji 2017.Hotel sa nachádza v naozaj krásnom prostredí, takže tí čo obľubujete dlhšie prechádzky,túry a celkovo prírodu si prídete na svoje. Personál bol veľmi milí,izby pekne upravené.Čo sa týka stravy, mohli sme si vybrať z dvoch jedál.
Welness- výrivka,bazén,sauna-za mňa dosť slabé.
Inak by som nemala tomuto Hotelu čo vytknúť, dosť záleží od ľudí na čo sú naučení...Ak hľadáte niečo "nóbl" a špeciálne tak by som Vám tento hotel neodporúčala ale ak ste viac za pohodu v krásnom prostredí, tak tento hotel je určite pre Vás.

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi Meron77.
Recenzované: 6. septembra 2017

Hotel ma uzasnu polohu priamo pod svahom a velky priestor s atrakciami pre deti.
Apartman bol velkorysy s peknou kupelnou, Wellness prijemne potesi vzdy. Trochu studensia voda v bazene nebola ani velkou prekazkou na vysantenie s protiprudom.
Jedlo chutne a rychlo pripravene za dobru cenu. Najvacsou devizou okrem inych moznosti je velmi prijemny a mily personal.
V okoli je vela moznosti ako sa zabavit, my sme skusili aj turistiku v blizkom okoli hotela a vylety po regione.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi JessyHassan.
Recenzované: 21. decembra 2016

Posledný víkend sme strávili v hoteli Kristína a bolo to neskutočné! Všetci boli naozaj milí, nápomocní, usmievaví. Izby čisté so všetkým čo sme potrebovali. Jedlo nám chutilo, wellness bol skvelý, lyžovačka bola perfektná. A príroda bola nádherná! Pobyt v hoteli Kristína môžeme len doporučiť.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi 4daniel_.
Recenzované: 20. decembra 2016

Do tohto hotela sa s obľúbou vraciame. Nachádza sa v nádhernom prostredí so skvelým vybavením a personálom. Určite odporúčame na dovolenku nielen v zimnom období, ale aj počas ďalších mesiacov v roku.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi LindaA4379.
Recenzované: 16. decembra 2016

Pobyt v Hoteli Kristína bol úžasný :) Veľmi dobrý a milý personál, ktorý vždy vo všetkom vyhovel a chcel aby sme sa tam cítili ako doma. Krásne izby, možnosti aktivít, nádherné okolie a príroda. Odporúčam všetkými desiatimi ! :)

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi Luccia B.