Recenzované: 6. septembra 2017

Hotel ma uzasnu polohu priamo pod svahom a velky priestor s atrakciami pre deti.
Apartman bol velkorysy s peknou kupelnou, Wellness prijemne potesi vzdy. Trochu studensia voda v bazene nebola ani velkou prekazkou na vysantenie s protiprudom.
Jedlo chutne a rychlo pripravene za dobru cenu. Najvacsou devizou okrem inych moznosti je velmi prijemny a mily personal.
V okoli je vela moznosti ako sa zabavit, my sme skusili aj turistiku v blizkom okoli hotela a vylety po regione.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi JessyHassan.
Recenzované: 21. decembra 2016

Posledný víkend sme strávili v hoteli Kristína a bolo to neskutočné! Všetci boli naozaj milí, nápomocní, usmievaví. Izby čisté so všetkým čo sme potrebovali. Jedlo nám chutilo, wellness bol skvelý, lyžovačka bola perfektná. A príroda bola nádherná! Pobyt v hoteli Kristína môžeme len doporučiť.

Dátum pobytu: december 2016
Poďakujte používateľovi 4daniel_.
Recenzované: 20. decembra 2016

Do tohto hotela sa s obľúbou vraciame. Nachádza sa v nádhernom prostredí so skvelým vybavením a personálom. Určite odporúčame na dovolenku nielen v zimnom období, ale aj počas ďalších mesiacov v roku.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi LindaA4379.
Recenzované: 16. decembra 2016

Pobyt v Hoteli Kristína bol úžasný :) Veľmi dobrý a milý personál, ktorý vždy vo všetkom vyhovel a chcel aby sme sa tam cítili ako doma. Krásne izby, možnosti aktivít, nádherné okolie a príroda. Odporúčam všetkými desiatimi ! :)

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi Luccia B.
Recenzované: 21. septembra 2016

Pobyt s rodinou v oravskej prírode sme si vychutnali. Hotel Kristína poskytuje ubytovanie v útulných štýlových izbách - my sme mali krásny výhľad na Vasiľovskú hoľu. Stravovanie, personál, služby, ktoré hotel poskytuje hodnotím veľmi kladne - využili sme wellness, kde je bazén, vírivka a dva druhy sauny. Je to vynikajúci východzí bod na "oravské atrakcie" - my sme navštívili Puchmajerovo jazierko, Oravský hrad, Oravskú priehradu, Rozhľadňu Klin a Múzeum Oravskej dediny Zuberec. Určite vyskúšajte :)

Dátum pobytu: september 2016
1  Poďakujte používateľovi BozenaO43.