Recenzované: 31. augusta 2015

Novovybudovaný oddychový rekreačný komplex pre lyžiarov, turistov, rodiny s deťmi v horách mimo ruch. Žiadne cesty, komunikácie, auta-všade ticho a pokoj. Pre lyžiarov ideálne miesto. Keď včas nezabrzdíte, tak na lyžiach vojdete do reštaurácie, hotela, alebo do nástupnej stanice. Reštaurácia poskytuje široké občerstvenie v dobrých cenách. Hotel Vám zabezpečí kvalitné ubytovanie, stravovanie, lyžiarsky servis, masáže, bazén, saunu... Parkovanie priamo pred vchodom do Hotela. Neverili by ste, ale s personálom sa dá dohodnúť aj výber stravy (uvaria vám čo chcete). Osobne som to skúsil a bol som maximálne spokojný. Je to super miesto a rád sa tam vraciam.

Tip na izbu: Všade je pokoj a ticho. Po dohode s recepciou si môžete vybrať izbu s výhľadom na zjazdovku, reštauráciu, alebo do dvora - lesa.
Dátum pobytu: marec 2015
1  Poďakujte používateľovi Ajlinka.
Recenzované: 12. augusta 2015

V hoteli Kristína sme zažili krásne chvíle, personál bol úžasne milý a pohostinný. Jedlo vynikajúce, bazén a welness tiež dobre padol po náročných výletoch. Vrele odporúčam každému. Skúste a neoľutujete. Do tohto hotela sa ešte, dúfam, vrátim! Už teraz sa teším! :)

Dátum pobytu: august 2015
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi Vierka2108.
Recenzované: 26. februára 2018

Dátum pobytu: február 2018