Košariská

“Poďakovanie”
Recenzia Holotech Viska

Holotech Viska
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Košariskách

Ďakujeme za možnosť prežitia nášho svadobného dňa (21. september 2019) na „Víške“. Nádherne pripravená tabuľa, výborné menu odporučené majiteľkou Inkou, príjemná a ochotná obsluha. Ešte raz ĎAKUJEME. Radi sa k Vám budeme vracať. Manželia Jantošovičoví

Poďakujte používateľovi xlorak.

Zrecenzované: 8. augusta 2019

Dnes sme chceli pohostit nasich holandskych priatelov dobrym jedlom v krasnom prostredi.Nasa volba bola vyborna.Velmi nam vsetkym chutilo a obsluhujuci personal-prijemny mlady muz s dobrou anglictinou a pekna dievcina nam tiez sprijemnili den. Velmi pekne dakujeme. Znova radi prideme.

Poďakujte používateľovi rrolna.
Zrecenzované: 9. júla 2019

Krásne prostredie, milá obsluha, mňam obedík aj domáci ľadový horkastý čajík. Aj pálenôčka ako aperitív výborná. Pre nás turistov zďaleka pri potulkách Slovenskom veľmi milé prekvapenie v Košariskách

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi julinka62.
Zrecenzované: 27. apríla 2019

Jedlá sú stále tie isté, ak človek ide tak 2-3 krát tu na obed, tak
už potom moc nemá na výber. Vzhľadom k tomu, že ani v okolí
Košarísk si nie je z čoho vyberať, tak ide sem. Ďalšia nevýhoda, že sa nedá platiť kartou. Jedlo samo o sebe je chutné.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi petermajling.
Zrecenzované: 29. septembra 2018

Boli sme tu pred piatimi rokmi na oslave, vtedy sa nám jedlo páčilo, tak sme dnes zvolili obed tu, ale sklamanie veľké. Porcie maličké, polievka iba v takej mini miske, jedlo nebolo zlé, šalát presolený, snád 5 kuščikov mäsa. Veľmi malý výber jedla, takmer nič, čo by som očakávala v takej tradičnej reštaurácii. Prostredie pekné, oblsuha milá, ale kuchyna slabota, ale cena teda dosť prehnaná. nevrátime sa už.

Dátum návštevy: september 2018
1  Poďakujte používateľovi Ľubica N.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Holotech Viska, si pozreli aj

Stará Turá, Trenčiansky kraj

Košariská, Nitriansky kraj

Navštívili ste Holotech Viska? Podeľte sa o svoje zážitky!