“Predaj 0 eurobankoviek kaštieľ Čereňany dňa 21.9. 2019”

Aphrodite Kastiel Cerenany
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Čereňanoch
Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Kaštieľ Čereňany, klobúk dolu, najlepší predaj 0 eurobankoviek, sem tam hádky, bolo aj predbiehanie, p. Filo mal zujem o tých 0 eurových fanatikov :-)dostali sme čaj, chlebíčky s oškvarkovou nátierkou - zadarmo, kto sa chcel vpredu predbiehať, už nemal šancu vďaka p. Filovi, takto má vyzerať organizácia predaja, ten chlap to zvádol na jednotku, ako organizátor, všetko sa dá ak sa chce.

Poďakujte používateľovi faollinka.

Zrecenzované: 29. apríla 2019

zážitok, naozaj úžasné, zážitková gastronómia super :) veľmi sa nám tu páčilo, ďakujeme za príjemné posedenie a výbornú večeru :)

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Natalinka123.
Zrecenzované: 17. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo vynikajúce, ceny vôbec nie sú z ďalšieho sveta, starostlivosť personálu perfektná, vrelo odporúčam, kto tu nebol o veľa prišiel!!!

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi 81monikah.
Zrecenzované: 15. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Kvalita a chuť jedla, či servisu predčila všetky naše očakávania. Naozaj nie je reštaurácií čo vytknúť. Skutočný gastronomický zážitok.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi jurajiii.
Zrecenzované: 1. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Precestoval som toho veľa , ale s dokonalosťou vyváženosti servisu, prostredia, chuti jedla a ceny som sa ešte nestretol . Uzasne . Odporúčam návštevu každému .

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi MarekP633.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Aphrodite Kastiel Cerenany, si pozreli aj

Partizánske, Trenčiansky kraj
Bojnice, Trenčiansky kraj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Aphrodite Kastiel Cerenany? Podeľte sa o svoje zážitky!