Tripadvisor

Recenzia Motel Tribec

Motel Tribec
Na pozícii č. 2 spomedzi 3 Reštaurácie v Zlatých Moravciach
Zrecenzované: 4. septembra 2019

Chcel som niečo rýchle tak som si objednal halušky a zákvas. kým prišli halušky celý zákvas som vypil a potom prišla zahrsť halušiek. Keď som ich zbadal, objednal som si ďalšie...a zákvas. Pustil som sa do halušiek a zistil som že sú studené. Prebojoval som sa tými prvými a prišli druhé, už zohriate. Tak som sa do nich pustil a vypýtal som si účet na ktorom bola suma 19,60 Eur....hneď ma prešla chuť. Mohol som si dať kdekoľvek inde hovädzí steak medium rare s oblohou a stále by som toľko nezaplatil :( Pri podrobnejšom skúmaní som zistil že za dva zákvasy (podľa chuti acidko) mi naúčtovali 7,20. NEODPORÚČAM

1  Poďakujte používateľovi roznesituacie.

Zrecenzované: 17. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia bola zariadená vo veľmi peknom štýle. Veľký výber jedál. Jedlo bolo chutné, obsluha bola príjemná.

Dátum návštevy: marec 2019
6  Poďakujte používateľovi jurajkondula.
Zrecenzované: 7. marca 2019

Dnes sme sa boli s kolegom najesť v reštaurácii, objednal som si Bryndzové halušky - hodnotenie: jedlo studené,halušky polosurové halušky čistá múka bez zemiakov, bryndza len tak za mak aby nebolo náhodou toho normálne, slaninka obdobne. A najväčší gól 1 dcl Zákvasu - 1,30 Eur. Takže pozdravujem personál a hlavne majiteľa v jeho úbohej kvalite ponuky služieb a účastnej úžerníckej kapitalistickej cene za Zákvas 1 dcl/1,3 Eur. Prajem Vám veľa úspechov vo Vašich zlodejských službách a už k Vám nikdy neprídem jesť.

Kolega olivy so šunkou: mäso prihorené , 3 ks hranoliek, porcia pre dieťa. Cena 10,35 Eur. Hanbite sa

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Jozef1122.
Zrecenzované: 2. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie pekne. Jedlo dobre. Porcie take akurat. Caj maju tiez dobry. Ceny niesu vysoke. Pridem aj nabuduce.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi jaroy33.
Zrecenzované: 18. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Neodporucam sa za touto ,,restauraciou’’ ani len obzriet!! Po ceste na letisko sme sa zastavili na posledne slovenske jedlo a veru cely let som trpla, ci moj zaludok nevyhlasi strajk a niekoho nepozvraciam! V drzkovej polievke plavali asi 3 drzticky (€2,60), kuraci platok s nivovou omackou a olivami za €6,50 by nestacil ani 5 rocnemu dietatu a hranolky ako priloha extra (€2) boli asi priamo z mraznicky! A specialitkou dna bola kacacia noha, cervena kapusta a lokse (€7,90). Vsetko to bolo prihriate na jednom tanieri, takze maso bolo pri kosti uplne studene, lokse obschnute a kapusta uz bola POKAZENA!!! mala vybornu ,, aromu’’ a lepila sa ako lepidlo.. Casnik mi pohotovo ponukol nieco ine, ale az taky samovrah nie som a jedlo nam z uctu stornoval. Obsluha celkom fajn, ale pan majitel, by sa mal zamysliet nad kvalitou podavaneho jedla a nepredavat za kazdu cenu skazene jedlo!

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Stanuska16.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Motel Tribec, si pozreli aj

Pohranice, Nitriansky kraj

Navštívili ste Motel Tribec? Podeľte sa o svoje zážitky!