“Cesta okolo”

Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Sormas
Kuchyňa: Maďarské
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Rodinny obed pre 3 dospelych a dvojrocne dieta. Porciami teda nesetrili. Najedli by sme sa asi aj 5 z toho mnozstva.
Telacie licka skvele, ale prihrievane (nie v milrovlnej rure) a na pocit trochu tuhe. Telaci perkelt s vynikajucimi maslovymi haluskami, mozno trochu viac papriky pan kuchar pouzil ako je zvykom.
Tvarohove cestoviny asi najlepsie ake som jedol. Fakt spokojnost, akurat jedla na tanieri viac ako v polskom motoreste. Odporúčam

Poďakujte používateľovi nosferat85.

Zrecenzované: 9. augusta 2019

S takým arogantným prístup ku zákazníkom v reštaurácii som sa ešte nestretla. Brz toho, aby nám dali ponukový list sme si mali objednať, čašníl ckval a prevracal oči. Katastrofa.

Poďakujte používateľovi Hozu6.
Zrecenzované: 15. augusta 2018

Stále cestou z Chorvátska sa chodíme najesť do tejto reštaurácie. Výborná Maďarská kuchyňa, príjemné prostredie, dobrá obsluha aj keď naposledy mi zabudli doniesť polievku :)

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi vojtechk663.
Zrecenzované: 19. augusta 2019

Zrecenzované: 12. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Istvan Hotel & Restaurant, si pozreli aj

Nagykanizsa, Zalianska župa

Navštívili ste Istvan Hotel & Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!