“TOP”
Recenzia Sedliacka carda

Sedliacka carda
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Radvani nad Dunajom
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Nedelný obed cestou z Patiniec, príjemná obsluha, obrovské porcie a veľmi chutné jedlo. Doporučujeme.

Poďakujte používateľovi ferigra.
Zrecenzované: 28. augusta 2016

Zastavili sme sa s manželom na bicykloch cestou zo Štúrova do Komárna. Dali sme si iba fazuľovú polievku s chlebom a pitie. Boli sme veľmi spokojní. Dobré jedlo, príjemná obsluha, dobrá cena. Ďakujeme.

Dátum návštevy: august 2016
1  Poďakujte používateľovi HajnalkaL15.
Zrecenzované: 28. júla 2015

Vrelo odporúčam túto čardu pre rodiny, páry, skupiny a na rôzne akcie (napr. svadba, narodeniny...). Obsluha milá a príjemna, jedlo chutné a porcie veľké. Interier vas preniesie do prijemnej atmosféry, kde zili kralovia a sluhovia. Pred jedlom alebo po jedle sa môžete prejsť po brehu Dunaja. Vynikajuce miesto.

Dátum návštevy: jún 2015
1  Poďakujte používateľovi Moncsi145.
Zrecenzované: 19. júla 2015

Dátum návštevy: júl 2015

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sedliacka carda, si pozreli aj

Vojka nad Dunajom, Trnavský kraj

Navštívili ste Sedliacka carda? Podeľte sa o svoje zážitky!