Thermal Aquapark Oravice
Menší aquapark

Menší aquapark. Väčšina personálu bola nápomocná a ochotná. Len pani pri predaji vstupeniek by... viac informácií

Recenzované: 1. septembra 2019
IgorTT
Vers-Pont-du-Gard, Francúzsko
Thermal park Oravice

Thermal Aquapark sme navštívili cestou domov z Poľska 6.7.2019. Aquapark bol pekný, aj keď dosť... viac informácií

Recenzované: 10. júla 2019
tony648
Prievidza, Slovensko

Recenzované: 22. novembra 2017

Pekne, ciste, priestranne. Na svoje si pridu deti aj dospely. Parkovanie na velkom parkovisku. Nikdy sme nemali problem tam zaparkovat a je to blizko vchodu. Ceny priemerne. Prostredie super, ocenujem cisty vzduch a teple pramene. Najma v zime je to super.

Dátum zážitku: február 2017
2  Poďakujte používateľovi maryv01.
Recenzované: 2. augusta 2017

Navstivili sme akvapark v juli ked bolo cca 20st a premenlive pocasie (slnko, mraky, dazd poobede) a to bol asi idealny den na navstevu, kedze nebolo vela ludi a dalo sa plavat i zohriat v bazenoch.
Kazdopadne viem si predstavit ze v dnoch ked je tu plno na hrane kapacity tak s jednym toboganom a malym plaveckym bazenom sa vela carovat neda. Pacil sa mi bazen s vlnami 1x za hodinu.
Dobrou spravou je ze momentalne sa stavia vedla rozsirenie arealu, takze sa vratime o rok, o dva a skusime nove hodnotenie.

Dátum zážitku: júl 2017
5  Poďakujte používateľovi tihino.
Recenzované: 8. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Choďte do Chocholwskie termy.rovnaka cena o tri triedy lepšie.oravice sú na môj vkus špinavé. Okolie je veľmi pekne -škoda.

Dátum zážitku: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi Natalia S.
Recenzované: 10. apríla 2017

Po pobyte v hoteli Gobor sme navštivili aqupark Oravice ,kde sme dostali zlavu 15 % ,čo nás velmi potešilo .Znova sme si oddychli a určite aquapark navštívime :)

Dátum zážitku: apríl 2017
2  Poďakujte používateľovi avii252.
Recenzované: 21. februára 2017 cez mobilné zariadenie

navstivili sme aquapark 21.2.2017 s 2 detmi na 3h samozrejme ze clovek dostane aj hlad tak som sa postavil do rady a prene 1:02h som stravil v rade na jedlo, chuda pani co obsluhovala za tie 3h co sme tam stravili sa nezastavila sama obsluhovala objednavala chodila do kuchyne a blokovala obdivujem ju. Pri odchode z aquaparku sme pretiahli 3h o 15min a bolo nam povedane ze mame doplatit, neviem ci by obstal takyto pristup niekde inde vo svete ale ak idem do aquaparku a stravim 1h v rade na jedlo nemam pocit ze by som mal za tuto sluzbu teda cinnost platit realne som v bazenoch stravil 1:20h a zbytok bol susenie prezliekanie a 1h v rade na jedlo. prajem aquaparku este vela takto spokojnych hosti a tej pani co nam vydavala jedlo aspon 1000€ vylatu za to co dokazala stihnut sama, a samozrejme ze este stihla obsluzit aj zamestnancov.

Dátum zážitku: február 2017
5  Poďakujte používateľovi PeterL7643.