Recenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po trochu narocnej (9hodinovej nocnej ceste lietadlom Vieden - Male, asi hodine cakania na miestny let z Male do (45 minutovom lete )Kudahuwadhoo sme sa dockali rychlo lode, ktora sialenou rychlostou presla velku vzdialenost na ostrov south Dhalu atol za 45 minut.
Utrmacani a unaveni sme sa dockali uzasneho privitania a nadherneho mora. Pri zhliadnuti tej uzasnej farby mora opadla vsetka unava.
Dovolenka sa nam momentalne konci a ak by som mal rekapitulovat, tak mozem napisat, ze v nicom nesklamala.
Areal cisty, personal usmiaty a vzdy pripraveny pomoct. Co sa tyka mora, tak hral vsetkymi farbami nieco uzasne. Teplota vody prijemna. Podmorsky svet nadherny a pri snorchlovani bolo stale co objavovat.
V hoteli mali jednu atrakciu, ze o 18:00 krmili Raje a prisli aj zraloky. Neviem ako ich to naucili ale minimalne pol hodinu pred krmenim uz sa premavali pod molom a cakali na spravny cas.
Kazdy den sme z hotelovej izby videli delfinov ako plavali len kusok od brehu.
Co sa tyka oddychu tak je tu super posilovna. A co je podstatne je tu cas na oddych, kde nikto nikoho nerusi. Boli chvile kedy to vyzeralo ze sme na ostrove sami... nikde nikoho...ani vo vode pri snorchlovani.
V kazdom pripade by som sa sem nevahal vratit aj ked ja vzdy radsej navstivim nieco nove.
Odporucam vsetkym, ktori si chcu oddychnut a aj tym ktori chcu zazit nezabudnutelne chvile v panenskej prirode oceanu.

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi peterderen.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ViluReef, PR & Marketing Executive v zariadení Sun Siyam Vilu Reef.Zodpovedané: 14. marca 2018

Dear peterderen

Greetings from Sun Aqua Vilu Reef

Thank very much for choosing to stay with us and for taking the time to share your experience!

We could not be more pleased with the compliments and it is a great delight to read about the fantastic holiday you had in our little patch paradise!

We are thrilled to read that you thoroughly enjoyed the hospitality of our team and they were able to create the perfect ambiance for your holiday, it means a lot to the team that you have felt our earnest service!

Do check out our Facebook and Instagram for promos that you might be interested in. We hope it is not too long before we have the pleasure of welcoming you back again.

Yours sincerely,
Shammun Mohamed,
PR Team,
Sun Aqua Vilu Reef

Zrecenzované: pred 2 dňami cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: pred 5 dňami

Tip na izbu: aqua suite with pool
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie