“Pekné jarné prázdniny.”
Recenzia Fuggerov Dvor

Fuggerov Dvor
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Selciach
Zrecenzované: 12. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, ubytovanie vkusné a čisté, wellness tiež v poriadku jedlo dobrý pomer ceny a kvality rozhodne odporúčam

Poďakujte používateľovi Jaroslav M.

Zrecenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Priatelku som vzal na večeru, kde volakedy bola perfektná fazulovica a dubákové rizito. Velmi som sa hanbil, ked namiesto hustej a bohatej fazulovice s údenym mäsom mi priniesla čašníčka podradnú vodovú fazulovu polievku s niekolkymi fazulkami bez mäsa. Ale zlatym klincom bolo dubákové rizoto... ozdobené fajn, no úplne bez chuti, len zaliate smotanou. Tie dubáky- pár kúskov som tam musel hladat, no tiež úplne bez chuti- akoby vyvarené, ale nie dostatočne, kedže boli tvrdé. Keby tam nebol syr a nebol by som hladny, vrátil by som to. Spytal som sa čašničky, či zmenili kuchára, vraj áno. Volakedy boli velke ceny ale kvalitou si to vynahradili. Teraz su tam velke ceny s kvalitou asi experimentujuceho dietata. Velke sklamanie, viac tam nepôjdem.

Poďakujte používateľovi Peter K.
Zrecenzované: 7. októbra 2017

Pobyt sme si zakúpili cez zľavomat na tri noci.Mali sme polpenziu a neobmedzený welnes.Služby,personál,strava,welnes,prostredie a čistota boli na vysokej úrovni.
Personál veľmi milý a ochotný,jedlo perfektné,welnes super, izby veľmi pekné a všade čistučko .

1  Poďakujte používateľovi dankagal.
Zrecenzované: 10. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

1 hviezda len za to, že sme boli viackrát predtým spokojní. Dnes obsluha- jedno veľké sklamanie. Okolo hotelovej školy zrejme ani nešli, už aj ja laik viem, že sa predkladá pred hosťa z pravej strany , nie do rúk. To, že sme sa po 15 minútach museli pripomenúť, aby si nás vôbec niekto všimol ešte ok, ale ďalších 15 minút čakania na 1 štrúdľu, ktorú sme dostali až po ďalšom pripomenutí, už bolo veľa. Čerešnička na torte bola, že zrejme obsluha ani nestíha zbierať riad po hosťoch, aj keď bola len 50% obsadenosť. Prajem, nech natrafíte na inú partiu čašníkov, inak sem nedoporučujem ísť.

Poďakujte používateľovi Igor Z.
Zrecenzované: 23. mája 2017

kvalita, obsluha, priestor, lokalita, dostupnosť, značenie príjazdu, personál s profesionálnym prístupom

Poďakujte používateľovi LLC71.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fuggerov Dvor, si pozreli aj

Donovaly, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Fuggerov Dvor? Podeľte sa o svoje zážitky!