Recenzované: 22. januára 2018

Na samote vyssie polozene lezi krasny penzion Fugerov dvor, je tam vynikajuca obsluha, krasny interier a vynikajuca kuchyna, vyborne na spolocenske podujatia firemne aj pre partie, Boli sme vsetci nadseni a spokojny.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi sonka2015.
Recenzované: 25. novembra 2017

Milý ústretovy personál ale bez náznakov profesionality. Hlavné menu priemerne,
bez násnakov slavnostnosti. Večera "chaos" obsluhujucého personálu, jedlo, chuť
podpriemerná (staničny bufet). Pred 22-hou sa zjavil starší pán, ktorý nás svojím
správaním "VYHNAL". Toto zariadenie sme zvolili po odporučaní známych, s poznámkou
ale zmenil sa tam personál ...Veľké sklamanie !!!

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi edban47.
Recenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Dlhodobo popredné miesto v kvalite a spoľahlivosti poskytovaných služieb v širšom okolí Banskej Bystrice. Personál priateľsky profesionálny. Kuchyňa má stále dobré meno, porcie sú primerané. Príjemné posedenie s ukľudňujúcim výhľadom padne vhod. Miesto zastavenia - pracovných, priateľských a rodinných stretnutí. Parkovanie vlastné.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi brk513.
Recenzované: 7. októbra 2017

Boli sme ubytovaní cez zľavomat, na tri noci.Pobyt bol super .Všetky služby boli na vysokej úrovni.Personál milý a ochotný,skvelá polpenzia,pekná ,útulná izba,výborné welnes a všade čisto .Hotel je mimo mesta v tichom prostredí,kde si dobre oddýchnete a vyspite.

Tip na izbu: Izby sú skoro rovnaké ,pekné,útulné.
Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi dankagal.
Recenzované: 1. júla 2017

Príjemný personál, krásne vybavené izby, niektoré s krbom. Vynikajúca strava. Možnosť športovať, turistika, lyže s vlekom hneď pri hotely, kone, bowling a hlavne welnes. Výhľad priamo z vírivky na okolité kopce.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi IvanaO226.