“Slovenský majitel, výborná atmosféra, ceny příznivé.”

Brano's Italian Grill
Get food delivered
ALEBO
Get food delivered
Na pozícii č. 20 spomedzi 141 Reštaurácie v Cocoa Beach
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Romantické, Špeciálne príležitosti, Veľké skupiny, Obchodné stretnutia, Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Obed, Donášková služba, Rezervácie
Zrecenzované: 7. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Jídlo výborné a za rozumné ceny na Cape Caneveral. Mořské plody, saláty, steaky v nadprůměrné kvalitě. A k tomu dobré pivo z lokálního pivovaru.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi C4125EKtoms.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Brano K, Owner v zariadení Brano's Italian Grill.Zodpovedané: 22. apríla 2018

Vaše recenze byla vítána. Uvítal jsem vaši návštěvu.

Napísať recenziuRecenzie (1 413)

Zrecenzované: 3. februára 2018

Brano's Italian Grill som objavil úplne náhodou počas návštevy mojej rodiny, ktorá žije na Floride. V Cocoa Beach sme sa zastavili iba na jednu noc, a tak sme hľadali vhodné miesto na večeru. Táto reštaurácia bola len jedna z pár v okolí, ktorá nebola súčasťou žiadnej siete a bolo v nej jednoznačne najviac hostí.
Po letmej kontrole jedálneho lístka sa ukázalo, že skutočne obsahuje talianske jedlá a teda Italian Grill nie je iba reklamný trik v názve. Ďalšie plus bolo, že sme boli hneď uvedení k stolu (asi poslednému voľnému). Objednané jedlá nám boli donesené bez výrazného zdržania a skutočne vyzerali a chutili taliansky (alebo aspoň tak, ako si to pod týmto označením na druhej strane Atlantiku predstavujeme). Dobre naladení jedlom i starostlivou obsluhou sme si objednali i dezert (tiramisu, mascarpone - opäť OK). Nabral som teda odvahu objednať si i espresso (po nie najlepších skúsenostiach v iných reštauráciach na Floride) a obsluha nielen pochopila o čo ide ale mi ho aj doniesli...a chutilo ako espresso. Palec hore.
Posledné prekvapenie, ktoré som ale zažil až po návrate domov bolo, že majiteľ reštaurácie Brano bude zrejme rozumieť i tejto recenzií v slovenčine.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Ivann64.
Zrecenzované: včera cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2021
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Dátum návštevy: apríl 2021
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2021

Cestovatelia, ktorí si pozreli Brano's Italian Grill, si pozreli aj

Cocoa Beach, Brevard County
Cocoa Beach, Brevard County

Navštívili ste Brano's Italian Grill? Podeľte sa o svoje zážitky!