Recenzované: 22. augusta 2019

Bol som tam minútu a hneď sa mi veľmi páčilo a tak to aj ostalo! Pozorný personál, vyborná obsluha, čisto, veľmi chutné jedlá.V jedálni hrá rázovita hudba, ľudovky, ktorá dobre zapadá do kontextu penziónu aj okolitej krajiny. Excelentné syry svetovej kvality.Ubytovanie komfortné. Mali sme priestranný luxusný apartmán. Vrelo doporučujem návštevu!

1  Poďakujte používateľovi ROYREB.
Recenzované: 21. decembra 2018

Príjemné a čisté ubytovanie v rázovitom penzióne.Milý a ochotný personál a výborná kuchyňa s regionálnymi špecialitami. Čičmany sami o sebe majú svoje čaro, veľmi rázovitej obce. Ale, sú aj východiskom pre turistické trasy, či už je to Lúčanská Malá Fatra s krásným Kľakom, alebo Stražovské Vrchy s vrchom Strážov. Vrelo doporučujem aj pre rodiny s deťmi. Naviac blízkosť Rajeckých Teplíc, dáva možnosť po turistike aj príjemný relax.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi AntonM1674.
Recenzované: 5. novembra 2018

Sobota, nádherné slnečné počasie, 20 stupňov, v Čičmanoch mraky turistov a cyklistov... "Môžeme si objednať vonku? .. " Na dvore neobsluhujeme" ... "Ale máte tam stoly a ľudí" ... "Stoly sme nestihli schovať pred zimou, vonku neobsluhujeme" ...
Tak sme si zobrali nápoje na tácke, obslúžili sme sa sami a nakoniec sme prázdne poháre a tácku vrátili dovnútra.
Prepáčte, že sme si Vás dovolili otravovať svojou prítomnosťou. Viac sa to nestane.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Passport15951857959.
Recenzované: 3. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Ochota personalu vynikajuca.
Jedlo super
Lokalita super
Izba super.
Jednu hviezdicku davam dole, kvoli wellnessu (dal by som dole aj dve, ale vynikajuce jedlo to zachranilo :) )
Wellness- nefungovala poriadne virivka, voda v nej smrdela a priestory wellnesu neboli az take utulne.
Penzion Javorina ale urcite budem odporucat.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi Cosmopolitan444459.