Recenzované: 30. mája 2019

Super bol univerzal ktory robil na recepcii a pri vycape. Sprijemnil nam rodinnu oslavu. Ako bonus sme mali vyborne pocasie. Dakujeme a vrele odporucame vsetkym ktori zavitaju do tychto koncin. Este raz vdaka

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi andrej1412.
Recenzované: 28. marca 2019

Zastavili sme v reštaurácii kaštieľa na nedeľný obed. Okrem krásneho a útulného prostredia sme dostali najlepšie bryndzové halušky, aké sme kedy jedli. Okrem toho sme si objednali plátky z diviaka na brusnicovej omáčke, tiež vynikajúce. Na záver sme si dali lekvárové pirohy s makom a boli vynikajúce, ako od starej mamy:)

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi barborad2018.
Recenzované: 19. júla 2018

Izby velmi pekne, ciste, ako nove :). Prijemny personal, chutne ranajky, posedenie pred kastielom. Za kastielom ihrisko pre deti, prip.opekacku. Boli sme uplne spokojny. Cena na danu lokalitu trochu vyssia.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Mia6000.
Recenzované: 19. februára 2018

Veľmi príjemné prostredie novo-zrekonštruovaného kaštieľa v Čičmanoch. Primerane veľké, pekne zariadené izby, príjemný personál, dobrý výber raňajkového menu. Nevyužili sme možnosť večere, ale menu vyzeralo zaujímavo, aj netradičnými jedlami. Určite odporúčam tento v hotel v danej lokalite.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi barborak54.
Recenzované: 4. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Uz pri prichode na parkovisko nas ocaril pohlad na krasny novozrekonstruovany kastiel Cicmany. Hned ako sme vstupili dnu,nas privital velmi mily,ochotny,komunikativny a vtipny pan,ktory sa nam s radostou venoval pocas celeho pobytu,vzdy sa pytal ci je vsetko v poriadku, a nakolko tam bola v sobotu svadba,zaujimal sa ci nas nahodu nerusi svadobna hostina a podobne (podotykam na konajucu svadbu nas upozornil hned pri prichode).
Izby boli krasne moderne komplet zrekonstruovane,na kazdej je kupelna,TV.
Co sa tyka jedla,mozem vrelo odporucit! Bolo lahodne nielen pre zaludok ale uz aj napohlad. Aj napriek tomu,ze sme boli cez zlavovy portal,mali sme moznost vyberu z niekolkych jedal (a nie malo) aj na ranajky, aj veceru. Velmi ocenujem ponuku capovaneho radlera polotmavy citron,co je tazko zohnat v ostatnych podnikoch!
Tiez opat vyzdvihujem ochotny a mily personal,ktory nas obsluhoval.
Myslim ze sa k nam nikto nespraval menejcenne aj napriek vyuzitiu zlavoveho portalu.
Pobyt v tomto kastieli mozem vrelo odporucit,urcite sa tu budete citit vyborne a bude sa vam tu pacit. Uz sa velmi tesim,kedy sa sem budem moct opat vratit.

Dátum pobytu: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi 717katie.