Dolní Morava
Recenzované: 19. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Byvali sme v Slunecniku, co je samostatna budova par metrov od hlavnej budovy. Apartman s vybavenou kuchynkou, krbom, kupelnou a samostatmym wc, trezorom, terasou a garazovym stanin bol jednoducho bezchybny. V cene sme malu ranajky - bohaty vyber, kvalitne suroviny. Zasli sme si sem i na veceru. Vedia vybornu svieckovu alebo vepro, knedlo, zelo. Vyborne vychodzie miesto pre turistiku na Kralicky sneznik alebu Stezku v oblakoch. V zime blizko zjazdovky.Velmi doporucujeme.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi Lucique.
Recenzované: 17. júna 2015

Veľmi milý, ochotný personál,veľké plus bolo krásne wellness, ktoré bolo možno využívať privátne, moderne zariadený apartmán s veľkou terasou a výhľadom. Presne toto sme hľadali a úžasne sme si odpočinuli :)

Dátum pobytu: máj 2015
Poďakujte používateľovi Freya1985.
Recenzované: 1. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: júl 2018
Recenzované: 25. augusta 2016

Dátum pobytu: august 2016
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lukáš V, Manager v zariadení Penzion Jirinka.Zodpovedané: 24. októbra 2016

Recenzované: 23. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: júl 2016
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lukáš V, Manager v zariadení Penzion Jirinka.Zodpovedané: 25. júla 2016