Recenzované: 20. januára 2016

Velká vdaka p.riaditelovi a celému personálu za zorganizovanie pekného silvestra a nového roku,cítili sme sa velmi dobre,všade bolo čisto a ochota spríjemniť pobyt v krásnej prírode,bez snehu, odporúčame.

Dátum pobytu: december 2015
2  Poďakujte používateľovi aziahot.
Recenzované: 5. januára 2016

Boli sme spokojní, odporúčam
Po predchádzajúcich recenziách sme boli milo prekvapení.
Izby- jednoduché a čisté.
Strava-výborná.
Personál- maximálna ochota, ústretovosť.
Pokiaľ nehľadáte luxus, ale miesto, kde všetko funguje, tak ako má, je tento hotel správna voľba.
Pohodová pohoda!!!!

Dátum pobytu: december 2015
6  Poďakujte používateľovi zdena2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakiaInn, Riaditeľ predaja v zariadení Hotel Smrecina.Zodpovedané: 7. januára 2016

Ďakujeme a sme radi, že sa Vám páčilo. Budeme naďalej pracovať na zlepšovaní. V mene celého personálu Vám ďakujeme aj za pozitívnu odozvu. Pre toto to budeme robiť ešte s väčším odhodlaním.

Recenzované: 5. januára 2016

...mali sme trochu obavy z týchto recenzií, ale nakoniec sa nám nepotvrdili, obytovanie síce nieje na vysokej úrovni, potrebovalo by to ešte nejaké úpravy, ale zato personál je úžasný, všetci sa veľmi snažili a vytvárali príjemnú atmosféru, pani recepčná bola tiež skvelá , vychádzala nám v ústrety, Silvestrovský večer a zábava nemala chybu, bola to úžasná zábava a veľmi dobre zorganizovaná, strava tiež výborná, jedla bolo dosť a bolo skvelé, boli sme tam veľká partia na celom poschodí a boli sme spokojní, len sneh nám chýbal na lyžovanie, inak by to bolo bez chyby :)

Dátum pobytu: december 2015
4  Poďakujte používateľovi Gabriela19762016.

Na snehu už intenzívne pracujeme. Po zlých recenziách sme sa pustili do a začali makať ,,od piky" natom, aby boli už len pozitívne. Sme veľmi radi, že sa nám to zatiaľ darí. Sme spokojní, keď sú spokojní aj naši klienti. V mene celého personálu Vám ďakujeme.

Recenzované: 2. septembra 2015

Staršia nepríjemná recepčná nás zaskočila už pri otvorení dverí na hotely. Apartmán za ktorý si pýtali 60 eur bol viac než hrozný. Kľúčka na dverách nám skoro ostala v rukách, hrozný puch, "masážna" vaňa zhrdzavená asi nikdy nevyčistená čistiacim prostriedkom, v sprchovacom kúte tiekla voda z batérie nie z hlavice ako by mala. Keď sme sa pozreli s priateľom do ďalšej izby hrozné. Posteľ obytá, kožená sedacia súprava totálne zaprášená. Čo nás už celkom dorazilo boli vankúše na ktorých sme mali spať. Čierny vankúš bol biely od prachu a na tom má akože človek spať? Otvorili sme okno to nebolo nikdy umyté a cez pol okna bola obrovská pavučina. Keď sme prišli samozrejme vetračka bola otvorená ale to asi len tak aby sa nepovedalo. Veľmi sme sa nahnevali a rozhodli sme sa rezerváciu zrušiť. Na recepcii "milá" pani recepčná keď sme jej povedali o zrušení rezervácie len pretočila očami a nahodila dôležitý výraz, urazila sa. Z tejto skúsenosti vám chcem odporučiť pokiaľ nie ste nútený neubytujte sa tam, nie je to ako na fotografiách. NIKDY SEM NEPRÍSŤ!!!

Dátum pobytu: august 2015
6  Poďakujte používateľovi anonym949.
Recenzované: 19. mája 2015

Príchod na hotel lemuje nádherná oravská príroda. Zvonku renovovaná fasáda dávala nádej, že vo vnútri to bude podobné. Opak bol ale pravdou. Izba na druhom poschodí bola priestranná. Okná boli menené za plastové, ale izby boli počas dňa len temperované, v noci sa kúrenie vyplo a na ešte dosť chladné noci mi to prišlo čudné keďže sme boli viacerí s deťmi. Teplá voda je kategória sama o sebe, ale hotel s 3* by nemal mať problém dostať teplú vodu na druhé poschodie. No a postaviť záchod rovno do dverí, tak to bol fakt talent. Raňajky boli pestré, ale zabudli na doplňovanie, takže kto prišiel neskôr, mal smolu. Nebolo pečivo, nebola káva a to by malo byť samozrejmosťou, že kým sú raňajky, tak by malo byť všetko dostupné. Súhlasím s názorom, že hotel si 3* nezaslúži, ale to je len môj názor. Detský kútik je ozaj žalostný a poslať tu dieťa sa hrať je otázka na zamyslenie. Hotel má vlastný vlek a to hodnotím ako výhodu, ktorú by mohol hotel využiť ak by ponúkol kvalitné služby.

Dátum pobytu: máj 2015
7  Poďakujte používateľovi Martin B.