Recenzované: 1. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Krasny hotel,priestranne a ciste izby,uzasna palmova zahrada, ktora je stale neskutocne cista a udrziavana. Hotel nieje ani velky a ani maly,takze sa vsade dostanete velmi rychlo. Plaz krasna velka, kde boli animacne programy doobeda a poobede boli zasa pri bazene. Jedlo skvele a bohate, kazdy si urcite nieco vyberie.

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi IvanaK1077.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia eConcierge N, Manager v zariadení Now Larimar Punta Cana.Zodpovedané: 2. februára 2018

Dear Ivana,

Thank you for preferring Now Larimar Punta Cana. It pleases us to read your comment about your comfortable room, beautiful garden with palms, entertainment and delicious food.

It would be gratify to welcome you again.

Best regards,
Gianluca Pezzolla
Hotel Manager.

Recenzované: 5. apríla 2017

Toto bola moja prvá dovolenku v Dominikánskej republike a aj v Karibiku a bola naozaj super. Hotel, veľký, priestranný, krásna udržiavaná záhrada, izby naozaj veľké, čisté, na izbe sme mali aj kávovar, takte sme si mohli hoci kedy urobiť kávu a nemuseli sme chodiť do baru alebo reštaurácie. Pláž nádherná a o mori ani nehovorím- úžasné :-).
Jedlo vynikajúce, veľký výber. Boli tam aj al lacarte reštaurácie, kde je nutné dopredu sa objednať.

Dátum pobytu: marec 2017
2  Poďakujte používateľovi Lema18.
Recenzované: 8. augusta 2016

V máji 2016 som aj s rodinou navštívil tento hotel. Bola to naša prvá návšteva Dominikánskej republiky. Boli sme v časti preferred club. Musím povedať, že to bola veľmi dobrá voľba, pretože sme mali naozaj všetko veľmi blízko, bazén, jedáleň aj more. Členovia preferred clubu mali oproti ostatným k dispozícii navyše vlastnú jedáleň, dva bazény, dva bary, kde ste mohli piť rôzny exkluzívny alkohol, napr. 12 ročný Rum Barcelo a vlastnú pláž, kde bolo veľmi veľa lehátok. Keď ste si chceli pospať dlhšie a prišli ste na pláž o 11.00 hodine, aj vtedy ste bez problémov našli miesto. Členovia preferred clubu mali prednosť vo všetkých a la card reštauráciách, kto chcel mohol tam chodiť aj každý večer na večeru. Jedlo vynikajúce, obsluha veľmi dobrá a pozorná, každý večer vynikajúci program. Večer ste mohli ísť na hotelovú diskotéku alebo do hotelového kasína. Naša izba bola s výhľadom na bazén. Izby preferred club majú vlastnú jakuzzu. Môžem záverom zhodnotiť, že tento rezort je veľmi dobrý a určite sa sem ešte radi vrátime.

Dátum pobytu: máj 2016
3  Poďakujte používateľovi lubos1306.
Recenzované: 5. júna 2015 cez mobilné zariadenie

Very good....nsjlepsia dovolenka na akej som bol...super pocasie duper ludia a obsluha hotela...kazdo denny vecerny program...vylety...super jedlo a pitie...proste odporucam kazdemu tento hotel a miesto k dovolenke..

Dátum pobytu: jún 2015
5  Poďakujte používateľovi Marek H.
Recenzované: 21. januára 2020

Dátum pobytu: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia eConcierge S, Manager v zariadení Now Larimar Punta Cana.Zodpovedané: 27. januára 2020