Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 25. marca 2017

Boli sme po prvý krát v Keni a to v Amani Tiwi Beach Resorte. Išli sme na 15 dní. Je to iný svet na aký sme zvyknutý. Prekrásny hotel, bazén,aj voda v oceáne veľmi teplá. No príliv a odliv bol dosť veľký. Doobeda sme sa kúpali v bazéne a poobede v oceáne. Bolo veľmi teplo. Strava bola dosť jednotvárna ale ovocia bolo vždy plno. Zamestnanci veľmi milý a ústretový. Ja som oslavoval narodeniny na pláži, ktoré mi veľmi pekne zorganizovali. Bolo to niečo nádherné. Na pláži chodia obchodníci , ale netreba si z nich robiť starosti. Niekedy ich pustia predávať suveníry aj pred jedáleň hotela. Majú veľmi pekné z dreva vyrezávané suveníry. Boli sme na výlete na Safari Shimba a na výlete loďou Wasini, kde plávajú divoké delfíny. Bolo to veľmi zaujímavé.

Dátum pobytu: marec 2017
3  Poďakujte používateľovi gustavcafik.
Recenzované: 25. júla 2016

Izba velika, balkon. Vsetko bolo na jednotku. Starostlivost vyborna. Kazdy den nam davali pitnu vodu, kavu a caj. Bazen je velky cez cely areal. Kazdy druhy vecer nam menili miesto na veceru. Precestovali sme vela krajin ale Kena vyhrala.

Dátum pobytu: november 2015
6  Poďakujte používateľovi gitkailiasova.
Recenzované: 14. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: december 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia G M, Front Office Manager v zariadení Amani Tiwi Beach Resort.Zodpovedané: 15. decembra 2018

Recenzované: 12. decembra 2018

Dátum pobytu: december 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia G M, Front Office Manager v zariadení Amani Tiwi Beach Resort.Zodpovedané: 13. decembra 2018

Recenzované: 12. decembra 2018 cez mobilné zariadenie