Trstená
Recenzované: 22. augusta 2019

Prostredie je tu naozaj krásne, aj celková koncepcia rezortu je super. Vedeli by sme si tam predstaviť aj dlhšiu dovolenku bez toho, že by sme museli opustiť areál Oravského hája. Strava bola vynikajúca a to musím úprimne priznať, že zatiaľ som pestrejší výber jedál na večeru asi nezažil. Ale je tu dôvod, pre ktorý sa sem už nevrátime a to sú zle odhlučnené steny susedných apartmánov. Bývali sme v mezonetovom apartmáne v domčeku na poschodí. V susednom apartmáne v noci 4-5x plakalo dieťa, takže sme sa vôbec nevyspali. Keď našťastie po dvoch nociach odišli, prišla tam rodinka s trochu väčšími deťmi, ktoré ešte aj po 22:00 behali po izbe a robili krik. Cez spoje stien bolo dokonca vidno svetlo z vedľajšej izby. Personál bol milý, ústretový, ale keďže mali všetko obsadené, nemali nás kam presťahovať. Hodnotenie: nikdy viac apartmán na poschodí!

Tip na izbu: Odpoúčame si vyberať izby na prízemí domčekov, prípadne si vyskúšať, ako je počuť hluk z vedľajšej izby cez stenu.
Poďakujte používateľovi wr9i.
Recenzované: 12. apríla 2019

Oravsky haj-resort sme si vybrali na prezitie jarnych prazdnin s nasimi 2 detmi.Ked mam povedat pravdu aj nas potesil aj sklamal.Najprv napisem tie dobre veci,Prichod,recepcia velmi mila a prijemna,kedykolvek ochtna poradit,Personal super,areal pekny,Pan prevadzkar velmi ochotny,ustretovy,velmi ho chvalime,super clovek.Restauracia cista aj toalety v restauracii.Strava aj dobra ale aj horsia.Dobra bola ala carte.Teraz tie horsie veci.Najhorsie bola cistota a hygiena upratovania na chatke.Mali sme pani Katku aspon tak to bolo prezentovane,ale kupelnu neumyla a nepozametala ani raz,vsetky spiny aj vlasy sme tam mali cely pobyt,velmi zle upratovanie.Chatka by tiez potrebovala rekonstrukciu,pokial ju ponukame ako 4*resort,tam by som isiel tak na 3*.Co sa tyka stravy ako som pisal,ala carte super ,ale polpenzia velmi slaba,okrem ranajok tie boli super.Vecere velmi zly koncept a pre deti uz vobec.Same kari.dijon omacka,kapusta.Deti tam vecere velmi zle.Tiez nas prekvapilo,ze v 4*resotre nemate na veceru prestrete obrusy a zalozene pribory,tosa nam stalo prvy krat,skoda,potom si clovek pripada ako niekde v bufete.Lyzovacka v Brezovici super.Skoda tieto detaily pokazili celkovy dojem inac z peknej dovolenky.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi kstrakosova.
Recenzované: 17. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Pobyt sme zajednavali v oktobri. Vyberali sme ubytovanie, kde je wellness a bazen, kedze cast nasej skupiny tvorili nelyziari. 2 tyzdne pred nastupom na pobyt sme sa nahodou z FB dozvedeli, ze bazen idu rekonstruovat. Pocas hlavnej sezony (mozno bol v havarijnom stavez netusime). Nic to vsak nemeni na veci, ze nam nikto nedal vediet. Kompenzaciu nam ponukli volny vstup do wellness (ktory sme mali v cene pobytu) alebo 50% zlavu na skipass...no nechceli sme lyzovat v Brezovici. Nakoniec sme ukecali recepcnu, aby sme sa mohli povozit na konoch (toto ponukali len detom).
Hned v prvy vecer nam povedali, ze kvoli firemnej akcii nefunguje 2 dni ani detsky kutik...kedze sme prisli s detmi, boli sme skutocne neprijemne zaskoceni.
Sli sme do wellness.. tesili sa na vonkajsiu virivku, no tam zabudli zapnut ohrev, tak mala 28 st a sluzila ako ochladzovaci bazen :-(
Prostredie aj koncept je super. Ak by fungovalo vsetko ako ma, boli by sme nadseni. V lete tam musi byt nadherne.
Personal uzasni...mili casnici, recepcne, vyhoveli vo vsetkom. V restauracii obcas nestihali, chybali pribory, nedolozene jedlo, ale to sa stat moze. Skoda, ze tam zrejme pokryvkava riadenie rezortu.

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi LubicaS_12.
Recenzované: 4. februára 2019

Presla som velmi vela ubytovani po Slovensku i celom svete, ale toto je jediny rezort na Slovensku, kde sa velmi rada vratim aj s rodinou. Mila obsluha, fantasticka kuchyna, skvele vina, vyborny areal s ubytovanim, welness i aktivitami.
Pomer ponukane sluzby/cena uplne super! Zabudnite na predrazene Tatry, zabudnite na Donovaly, Oravsky haj jednoznacne vedie.
Kuchyna si zaslusi zvlast obdiv- perfektny sefkuchar Mario sa postaral o mimoriadny kulinarsky zazitok.
Dakujeme a vsetkym odporucame.

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Tidliki.
Recenzované: 30. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Klasicka slovenska čerpačka eurofondov... Za pozlatkom sa skryva priemernosť ... Jedlo s famoznym nazvom a vysokou cenou skryvalo podpriemernosť 5/10. Areal s agroturistikou ponuka len chvilkove pobavenie.

Dátum pobytu: december 2018
2  Poďakujte používateľovi MichalF339.