Recenzované: 5. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Štýlové a prijemne miesto na relax aj výlety, vhodne pre rodiny a určite aj bez detičiek. Využili sme balíček pre rodiny aj s polpenziou a aj sme si pobyt o 1 noc predĺžili.
Ubytovanie v izbách v domčekoch s drevenou strechou bolo veľmi prijemne, dobre sa nám spalo a ráno sme mali vždy k dispozícii kávu či čaj na izbe. Dostatok wc papiera ocenil najviac nas syn :) Pani upratovačky vždy pekne upratali aj to blato čo sme chtiac-nechtiac na izbu priniesli.
Wellness je pekne, čisté, jedine podlaha je tam okolo bazéna naozaj šmykľavá -na to treba dat pozor hlavne u malých deti. Oceňujeme však fén v šatni, asi hlavne v zime je cenný, kedže je nutný pohyb po vonku. Vysoko hodnotíme pani maserku, je fakt úžasná (a to sme skúsili uz vselico).
Koníky majú krásne, pokojne, takze zvládnu aj menšie detičky, čo sme ocenili.
Strava bola dobrá, bohatý vyber, no chyba aspoň niečo pre celiatikov (čo sa dá určite ľahko napraviť) pripadne aspoň neochutene ovsené vločky. Aj obed z menu stojí za to - veľmi chutne a zaujímavé kombinácie.
Celkovo v areáli vládne pohoda, čo nepochybne tvorí aj tamojší personál - recepčné boli super, kuchár a pomocníci tiež a "pán vedúci" nikdy nezabudol pozdraviť. Ani rozširovanie areálu a stavebné úpravy nám nijako pohodu nenarušili, bolo to pekne ohradené a stavbári slušní. Detské ihrisko je pekne, v tieni stromov a udržiavané. Detský kútik bohato zásobený hračkami ktoré však milé detičky usilovne stíhajú ničiť..požičovňu bicyklov sme nestihli využiť, no majú široký vyber aj cyklosedacku pre deti.
Rozhodne odporúčame navštíviť toto miesto, ma čo ponúknuť :)

Poďakujte používateľovi TatianaK2085.
Recenzované: 4. augusta 2017

Tento hotel je nadherné miesto kde sí každý nåjde niečo pre seba. Nudiť sa tam podľa mňa nemôže nikto. Celý komplex pozoståva z viacerých budov a izby sa nachådzajú v štýlových chatkåch. Naša izba bola pekná, priestranná a čistå. Je tam aj balkón, kde si ráno môžete vychutnať kåvu, ktorá je aj s čajom k dispozícii na izbe. Mali sme dostatok uteråkov aj toaletné potreby. Spalo sa nám výborne. Reštauråcia super, råno dostatočný výber, na večeru polievka, výber z troch jedål a dezert. Bazén skvelý. Wellness sme nevyskúšali, nebol čas. Celý areål je veľmi pekný. Mňa najviac očarili kvety pred reštauråciou :-) celý pobyt bol ûžasný relax, dûfam, že sa tam čoskoro vråtime

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi evik33.
Recenzované: 28. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu iba na dve noci ale možem len odporučiť. Príjemné prostredie, milý a ochotný personál a skvelá kuchyňa. Vzhľadom na to že veľa zvierat chovajú priamo v areály ponúkajú v reštaurácií veci z vlastného chovu. Predpokladám že si všetci prídu na svoje. Za jedlo 5 hviezd. To platí i na polpenziu (švédske stoly). Oplatí sa zastaviť aj iba na jedlo aj keď je to trochu od ruky. Izby sú veľké a priestranné s kompletným vybavením (mali sme apartmán). Všetko vyzeralo štýlovo novo, čisto, plne funkčné. Veľa úložného priestoru. Veľa aktivít pre deti, priestranný a perfektne udržiavaný areál (detský kútik, detské ihriská, trampolíny, zvieratká, jazda na koňoch, vnútorný a vonkajší bio bazén. Na rodinnú dovolenku ako stvorené. Aby som ale iba nechválil tu je zopár vecí na zlepšenie: pri jedlách na polpenziu chýba popis alergénov. Pri bazéne dávajú uteráky ale s inštrukciami že sa majú zobrať na izbu uschnúť a priniesť znova ak sme ich úplne nezašpinili. Ekologické ale týmto sa stráca čaro tejto služby nakoľko je ich potrebné skladovať rozkladať na izbe. Nezistili sme ako sa vypína kúrenie v kúpelke. Ak sa nechali dvere otvorené bolo horko i v izbách. Na izbe nie je klíma ale možno vzhľadom na polohu nie treba. Mali sme dosť chladno tak nebolo treba. V detskom kútiku sú celkom rozbité hračky. Ale to je asi všade (česť výnimkám) Celkom by sa hodilo ich obnoviť. Sú to iba drobnosti ľahko odstrániteľné takže ako som písal hore možem iba odporučiť. Určite sa sem ešte vrátim. Za mňa super.

Dátum pobytu: júl 2017
4  Poďakujte používateľovi shegi82.
Recenzované: 17. júla 2017

Nadherne,kludne miesto na relax....Prijemny personal na recepcii aj v restauracii,ciste a pekne ubytovanie,chutna strava ,proste vynikajuce sluzby...Wellnes sme nestihli pretoze sme prisli neskoro vecer .Vonkajsi bazen ,tokajska pivnicka ,jazdiaren,pozicovna bicyklov ...pekne prostredie,vsade kvety a stromy....odporucam vsetkym.

Tip na izbu: Izby na prizemi maju ,,terasu,,kde si mozete posediet a kochat sa tichom a prirodou navokol
Dátum pobytu: júl 2017
4  Poďakujte používateľovi tadianova.
Recenzované: 24. mája 2017

V Oravskom Háji som strávil pár dní počas konferencie. Toto miesto sa nachádza za obcou Brezovica na Orave. Už po príchode Vás toto miesto očarí, je to ako keby nové mestečko tvorené viacerými obytnými domčekmi pomenovaných po rozprávkových bytostiach, jedného hlavného domu, kde je recepcia, konferenčné miestnosti a reštaurácia a vzadu sa nachádza koniareň. Okrem iného je to dom zameraný čisto na wellness a taktiež tu nájdete aj vínnu tokajskú pivničku. všetky domčeky sú poprepletané cestičkami obkolesenými stromami a potokom. Pre deti sú tu tiež atrakcie. Každý dom má jedno poschodie, kde sa nachádzajú izby. Do nich sa dá dostať len po schodoch. Izby na prízemí majú aj terasu. Služby boli vynikajúce, personál je veľmi ochotný. Ceny sú primerané ako pre ubytovanie, tak aj pre wellness. Odporúčam pre rodinné výlety, konferencie. Možnosť jazdenia na koňoch a mnoho iného. Taktiež odporúčam výlety po okolí, napr. Zuberec, Oravská priehrada, Oravský hrad a pod. Určite neoľutujete.

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi martinsivy.