Nemá chybu.

Bratislava, Slovensko
Amazing

Recenzované: 3. októbra 2017
AdrianaV2785
Prečítať všetky recenzie (31 348)

Recenzované: 30. septembra 2018

Tak takýto zábavný vodný park som navštívil prvý krát a bavil som sa tu ako malé dieťa. Kto sem príde neoľutuje. Super.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi Boris B.
Recenzované: 3. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Úžasný park zabavili sme sa na celý deň. Jediná nevýhoda je, že sú tam strašne dlhé rady. V jednom stojíte aj hodinu, preto je lepšie si priplatiť.

Poďakujte používateľovi AdrianaV2785.
Recenzované: 21. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvela zabava pre malych aj velkych. Pocas mojej navstevy bez dlhsich radov na atrakciach alebo v restauraciach.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi Passport732287.
Recenzované: 29. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Siam park je uzasny park s mnozstvom atrakcii, avsak pokial idete s 3-4 rocnym dietatom velmi si ho neuzijete. prvy vstup je o 4 eura lacnejsi pre dieta ako pre dospeleho. Druhy den su listky pre dospeleho lacnejsie, tefa 17,50 a tu istu cenu zaplatite aj za 3 r. dieta, tam uz zlavu necakajte. ked ale chcete ist na tobogany, dieta od dospeleho uz odlisuju. skoro vsetky su od vysky 125cm. dva alebo tri su od vysky 110 cm - ak mate dost vysoke trojrocne dieta za ktore ste zaplatili nemalu ciastku tak sa mozte pospustat aspon na tychto. vystat nekonecne rady lebo mnozstvo rodicov ma dieta nizsie ako 125 cm a nikde inde ich teda nepostia. nerozumiem tejto politike preco pri vstupe platite podla veku a na roboganoch podla vysky kazdopadne je to velmi cenovo vyhodne pre park.
dieta sa ale dobre zabavi, park je krasny, zazitok pren velky (preto sme slu aj druhy krat). len skoda tych nevyuzitych ostatnych atrakcii (teda vacsiny atrakcii) a veela minutych penazi (obzvlast za obcerstvenie - plechovka coly 2,50).

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi PetoB14.
Recenzované: 4. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

238 € za nič, resp. za státie v radoch, zlé, zlé a zlé!

Nedajte sa nachytať! Po celom Tenerife sa všade stretnete s reklamou na Siam park, vlastní ho ten istý človek ako Loro park. Tam sme boli nadmieru spokojní, všetko krásne fungovalo, všade síce veľa ľudí, ale dalo sa užiť si park aj všetko, čo ponúka. Tu to bola hrôza a chaos. Začnem od začiatku. Siam park má výborné recenzie, keď mu niečo vyčítajú, tak dlhé rady a zlé jedlo. Mne sa v radoch robí zle, začne sa mi točiť hlava a pokazí sa mi nálada, čo prenesiem aj na svoje okolie, viem o tom a tak sa radom vyhýbam. Ak sa dá radu vyhnúť tým, že zaplatím viac, idem do toho. Presne tak to bolo aj tu. Normálne vstupné stojí 35 €, za fast pass zaplatíte 15 €. Ja som kúpil vstupné za 119 € na osobu, teda za dve 238 €. Je to dosť peňazí, ale ja fakt v rade nevydržím a chcel som mať zážitok, takže si doplatím. V cene mal byť prednostný vstup, šatňa (skrinka) a all inclusive program. Ok. Tešili sme sa aj s manželkou, hlavne preto, že Loro park bol fakt bez chybičky. Ráno sme prišli niečo po 10tej. Dnu sa valili davy ľudí. Parkoval som asi kilometer od vchodu - moja chyba, mali sme prísť skôr. Od bočného vchodu nás poslali preč, máme VIP vstup. Ok, chvíľku sme sa trochu bezradne tmolili, potom som sa spýtal a pri vstupe nás odchytila pani, najprv nevedela, čo s nami, ale kolegyňa jej poradila. Odviedli nás do kanclu, dali na ruku prúžky a do rúk kupóny - do šatne a mávnutím poslali do davu. Stovky ľudí (dav) sa šinuli úzkymi cestičkami, tie menili trasu tak, aby fotografi stihli cvaknúť každého - tú fotku vám potom predajú. Vôbec sme netušili, kam máme ísť, ale dav nás niesol - k šatniam. Tam bol rad. Chvíľu sme v ňom stáli, ja som už strácal náladu. Po pár minútach som sa zboku dostal ku dievčaťu, čo vydávalo klúčiky od šatne. Milo s úsmevom som sa spýtal, čo s týmto a ukázal kupóny a prúžok VIP. Odvrkla, že mám ísť do radu a dostanem kľúčik. Tak sme sa vrátili a vystáli si náš prvý rad. Nebol dlhý, asi 12-16 minút. Zaplatili sme zálohu za skrinky 10 € a v dave sme sa šinuli ku našej skrinke... Po ďalších 15 minútach sme sa už zbavení vecí zaradili do davu a šli niekam... Trochu zúfalí, lebo sme nevedeli, kam máme ísť a kam ide táto masa ľudí. Nakoniec sme z mapy (je ich tam pomerne dosť, ale ja som sa v nich strácal (moja chyba)) zistili, že ideme k bazénu s vlnami. Tam boli tisícky lehátiek... fakt tisícky... medzi lehátkami je asi centimeter všetkými smermi, veľmi združujúci zážitok... Samozrejme, všetky obsadené. Prišli sme 15 min. po otvorení, teraz bola už asi hodina a čosi. Smädní a trošku zúfalí (absolútne sme netušili, kam ísť a čo robiť, či máme na niečo nárok alebo nie (piť, jesť) ) sme si nakoniec úplne vzadu našli dve miesta. Skrátim to, prvé dve hodiny sme strávili tým, že sme hľadali, na čo máme - nemáme nárok. V tej mase ľudí sa nám podarilo identifikovať akýsi VIP klub, kde boli lehátka, ale volalo sa to Champagne klub, dvoch ľudí, čo tam boli zo Staffu, som sa pýtal, či sa tam dá ísť a ukazoval náramok. Ak by povedali, že dá, ak mu dám 100 €, idem do toho... ale nevedeli anglicky.... Vrátil som sa k tej "milej osobe" zo šatne, čo znamená vlastne to VIP, odvrkla, že nevie, ale stojí to 120 €. Super rada. Tak sme zišli - už naozaj dosť smädní (peniaze som mal v skrinke zamknuté) na úvod parku. Tam mi konečne povedala slečna, že na žiadnu atrakciu nemusíme čakať (to som vedel) a že v Beach klube a ešte v jednom (asi Thassos )klube máme všetko gratis. Super! Vrátili sme sa teda k našim lehátkam - boli asi 500 m od Beach klubu. Pre istotu som sa personálu spýtal, či mi tam moje VIP platí... vraj áno, mám sa postaviť do radu. Tak sme sa chvíľu kúpali v bazéne s vlnami. To je celkom fajn. Potom sme asi hodinku strávili v rade... bolo tam 4-5 dievčat usmiatych, medzi sebou sa celkom slušne zabávali a obsluhovali z jedného miesta... nie zo 4, aby to šlo rýchlejšie, z jedného. Preto ten rad. Po hodine sme sa dostali k pivu, k hot dogu už nie, to treba vystáť ďalší rad, na to som už nemal síl... šli sme na dva atrakcie. fast pass - nestojíš v rade, celkom fungoval, ale pre tých ľudí, čo stáli pri tabuľke - "už len 40 minút" - nebolo prijemne ked okolo nich prejdeš. čo pohľadmi dávali značne najavo... :(, čiže sme to zvládli dvakrát. Áno, ak by sme mali hrošiu kožu a vedeli, kde sme, asi by sme stihli prejsť všetky atrakcie aspoň raz. Že sme nešli, bolo naše rozhodnutie. Je ich dosť. Čiže ľudia, ktorí si zaplatia len bežný vstup, stoja 30 - 40 minút, aby sa spustili... no neviem... kolko atrakcii stihnu vystáť za deň, 6? ak nejedia? Príde mi to nefér. Ak by obmedzili počet ľudí, tak by si to všetci viac užili.
VIP sa nijak, nijak, nijak neoplatí. Asi máš možnosť, dať si čo chceš, ale nik Ti to nepovie, nikde to napísané nie je a aj tak si polovicu času, čo si tam, odstojíš v radoch. Čo funguje je fast pass, teda Ak máš tú silu predbehnúť dieťa, čo v rade stojí takú slabšiu hodinku. Ak ho predbehneš aj tak sa Ti to podarí možno párkrát lebo tie tisicky ludi tam To nedovolia pohybovať sa nejak volne alebo tak aby si si užil niečo.

Dátum zážitku: august 2017
5  Poďakujte používateľovi 99jozef_.