Nemá chybu.

Tak takýto zábavný vodný park som navštívil prvý krát a bavil som sa tu ako malé dieťa. Kto sem... viac informácií

Recenzované: 30. septembra 2018
Boris B
Amazing

Úžasný park zabavili sme sa na celý deň. Jediná nevýhoda je, že sú tam strašne dlhé rady. V jednom... viac informácií

Recenzované: 3. októbra 2017
AdrianaV2785
Prečítať všetky recenzie (28 122)

Recenzované: 29. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Neskutočný aqua Park s množstvom toboganov. Ja som vyskúšala všetke tobogany ale the best je Tower power a Dragon. Skvela je aj relaxačná riečka s menším prekvapením mierne šialenou šmykalkou. Je tam výber v stravovaní fast food mne tam nechutilo (ťažké mastné a hranolky mali príchuť ryby) a hlavne z tých cien mi vyskočili oči z jamiek.Co má najviac tam prekvapilo tak umelé vlny tam boli len jednu hodinu za celý deň.Ale je tam dosť veľké mestečko len pre deti.Takze vaše ratolesti sa tam určite vybláznia.Moznost relaxovania na lehátka či pri masazi.Co by som tomuto aqua parku výtkla je systém skryniek. ale ja som sám strávila najblaznivejsi deň.

Dátum zážitku: september 2016
3  Poďakujte používateľovi PetraG1460.
Recenzované: 18. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Atrakce fajn, dost me bavily. Nicmene fronty fronty a jeste jednou fronty. Da se zaplatit za "Fast treck" za 15eur jeste navic a vyplati se prakticky nestojite frontu a urcite si to vic uzijete nez u kazde atrakce stat 30min frontu. Ale prijde mi to jako vycucavani penez dal za vse zaplatite po vstupu vas zenou na fotku kterou na konci muzete koupit...je to takove nevim no.

Dátum zážitku: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi Jiří H.
Recenzované: 6. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

vyborny park!!! Odporucam vsetkym pri navsteve Tenerife. Mnozstvo toboganov, velky bazen, umele vlny, obcerstvenie, no proste super!

Dátum zážitku: september 2015
1  Poďakujte používateľovi tom_mW9686CK.
Recenzované: 6. septembra 2018

Dátum zážitku: september 2018