Nemá chybu.

Tak takýto zábavný vodný park som navštívil prvý krát a bavil som sa tu ako malé dieťa. Kto sem... viac informácií

Recenzované: 30. septembra 2018
Boris B
Amazing

Úžasný park zabavili sme sa na celý deň. Jediná nevýhoda je, že sú tam strašne dlhé rady. V jednom... viac informácií

Recenzované: 3. októbra 2017
AdrianaV2785
Prečítať všetky recenzie (28 137)

Recenzované: 18. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Atrakce fajn, dost me bavily. Nicmene fronty fronty a jeste jednou fronty. Da se zaplatit za "Fast treck" za 15eur jeste navic a vyplati se prakticky nestojite frontu a urcite si to vic uzijete nez u kazde atrakce stat 30min frontu. Ale prijde mi to jako vycucavani penez dal za vse zaplatite po vstupu vas zenou na fotku kterou na konci muzete koupit...je to takove nevim no.

Dátum zážitku: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi Jiří H.
Recenzované: 6. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

vyborny park!!! Odporucam vsetkym pri navsteve Tenerife. Mnozstvo toboganov, velky bazen, umele vlny, obcerstvenie, no proste super!

Dátum zážitku: september 2015
1  Poďakujte používateľovi tom_mW9686CK.
Recenzované: 6. septembra 2018

Recenzované: 6. septembra 2018 cez mobilné zariadenie