“Bohato prestretý stôl”

Tonoz's Garden Restaurant & Bar
Na pozícii č. 80 spomedzi 286 Reštaurácie v Ölüdenize
Kuchyňa: Turecké
Vhodné pre: Romantické, Špeciálne príležitosti, Veľké skupiny, Barové prostredie, Rodiny s deťmi, Obchodné stretnutia, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Večera, Raňajky, Donášková služba, Rezervácie

Objednali sme si polpenziu za veľmi výhodnú cenu a očakávali sme za to limitovaný počet jedál, ale opak bol pravdou. Večera pozostávala z Tureckého chleba pečeného čerstvo v peci (Pide) podávaný s ochuteným maslom, predjedlo, hlavné jedlo a dezert. Ale toto všetko sa ani nedalo zjesť, a tak sme vždy niečo museli z jedálnička vypustiť. Z 14 dní sme ani nestihli všetky ponúkané jedlá ochutnať, taká široká bola ponuka a naozaj sme si na mnohých jedlách výnimočne pochutili. Personál bol veľmi profesionálny, úslužný a zároveň priateľský. Raňajky boli tiež bohaté, nám by sa však hodilo viac ovocia, keďže sme na to naučení. Ďakujeme !

Poďakujte používateľovi Predium.

Zrecenzované: 18. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tonoz's Garden Restaurant & Bar, si pozreli aj

Oludeniz, Provincia Mugla

Navštívili ste Tonoz's Garden Restaurant & Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!