Najlepšia dovolenka, krásne prostredie,animatory vždy usmiaty, výborná zábava, skvelá parta, žiadna jazyková bariéra, zábava a smiech zaručená, proste najlepší animátory na svste veľké ďakujem boli ste skvelý o rok sa určite vrátime

Dátum pobytu: september 2019
1  Poďakujte používateľovi Nikinka133.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PapillonAyschaHotel, Guest Relations Agent v zariadení Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dear Guest,

We really appreciate you for taking the time to write your feedback regarding your stay! We are glad that we were able to accommodate your holiday expectations. We appreciate your feedback about the entertainment team. Thank you for staying at Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa and we look forward to welcoming you again.

Recenzované: 4. septembra 2019

Bola som tu prvý krát a verím, že nie posledný. Strava bola rozmanitá, personál milí a priateľskí. Hoci je v hoteli veľmi veľa Rusov, správali sa celkom normálne a takmer som si ich prítomnosť neuvedomovala, v minulosti som zažila hlučných a arogantných Rusov, ktorí tu našťastie neboli. Je tu veľmi dobrý detský klub s milými animátormi a aj program večer a počas dňa je bohatý. Hoci bolo cez deň stupňov, dalo sa vďaka vetríku pri mori krásne existovať. Vrelo odporúčam dovolenku..

Poďakujte používateľovi Eva3457.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PapillonAyschaHotel, Guest Relations Agent v zariadení Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa.Zodpovedané: 5. septembra 2019

Dear Guest,

Thank you for taking the time to write this lovely review. It was a delight knowing you've had a good time with us at Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa!

Comments like yours motivate us and we are very glad to know we were able to make your stay a memorable one. We are happy to read that you found our various delicious food, and kids club to your liking. Also, such a great pleasure for us to read that you had warm hospitality offered by our staff. We will definitely share your comments with our team.

Elif Kara
Guest Relations Department

Recenzované: 16. augusta 2019

Strava výborná. Boli sme ubytovaní vo vile a maximálna spokojnosť všetkých rodinných príslušníkov. More nepatrí medzi najkrajšie ale bolo teplé a čisté. Animácie boli zaujímavé aj pre deti aj pre dospelých.

Dátum pobytu: jún 2019
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi katti777777.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PapillonAyschaHotel, Guest Relations Agent v zariadení Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa.Zodpovedané: 17. augusta 2019

Dear Guest,

Thank you for your stay with us and for sharing your experience with other travelers. We were pleased to read you liked your room. We hope that we will see you again on your next escape to our beautiful hotel.

Recenzované: 14. augusta 2019

V hotely sme boli prvýkrát tento rok.Strava bola rozmanitá. Animátori boli veľmi prijemný, ľudský taktiež časnici aj ostatný personál.Každý večer iný program. Každy deň upratané izby, denne doplňali minibar. Určite hotel odporučam))

Poďakujte používateľovi petrana9.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PapillonAyschaHotel, Guest Relations Agent v zariadení Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa.Zodpovedané: 15. augusta 2019

Dear Guest,

We really appreciate your time to write your review on Tripadvisor about your stay at the beautiful Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa. Thank you for your kind comments about our service, cleanness and the animation team. We will definitely share your comments with our team.

We cannot wait to welcome you back at Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa!

Kind Regards

Recenzované: 13. augusta 2019

Na dovolenke som bola aj so svojimi 2 deťmi ( 20 r. a 12 r.) a môžem povedať, že sme všetci boli maximálne spokojní a každý si prišiel na to svoje. Hotel ponúkal vsľké množstvo aktivít pre každé vekové kategórie. Predovšetkým mladšie vekové kategórie si užívali prítomnosť animátorov a rôznych aktivít ako bol napríklad detský večer alebo pool party. Osobne môžem povedať, že čo sa týka aktivít tak sme boli maximálne spokojní a všetky naše očakávania boli až prekonané.

Čo sa týka areáli hotela tak je krásny - všade kvety, veľa zelene, palmy, borovice - proste nádhera. Bazeńy sú veľké, dostatočné na kapacitu hotela a takisto aj množstvi lehátok pri bazénoch alebo pri mori. Veľké plus dávam slnečníkom na pláži, ktoré vytvárali dokonalý tieň.

Služby hodnotím veľmi pozítivne - ochotný, usmievavý personál - všetko išlo tak ako malo. Izby boli vždy upratané, minibar doplnený, areál hotela neustále upravovaný. Čistota toaliet pri bazénoch bola vynikajúca - boli umývané každých 5 minút s čím som sa doteraz nestretla.

Výber jedál a nápojov bol veľký, primeraný a tak isto čašníkov a barmanov hodnotím na jednotku.

Všeobecne môžem povedať, že by som sa určite do tohto hotela vrátila a nemôžem nič zásadné vytknúť.

Poďakujte používateľovi Jarka4.

Dear Guest,

Thank you so much for your wonderful review. We are so proud to have created such a beautiful experience for you and we greatly appreciate your recognition and praise of our efforts, especially helpful staff. From various activities, cleanness and our exceptional dining options, we are thrilled that your holiday experience exceeded your expectations. It was a pleasure to host you.

We all look forward to welcoming you back to Papillon Ayscha Hotel Resort & Spa.

Kind Regards